Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Blondýnka ze seriálu Pojišťovna štěstí zásadně netančí střízlivá.

Nikol Štíbrová: Tančím jen pod vlivem alkoholu

Nikol
zdroj: Korzo Nikol
aktualizováno 16.05.2010, 00:24 | 16.05.2010, 00:01 | Korzo / doma.cz/em

Blondýnka ze seriálu Pojišťovna štěstí zásadně netančí střízlivá.

Nikol Štíbrová je prý špatná tanečnice. Tančí velmi ráda, ale mezi lidmi se nedokáže uvolnit. Jde jí to pouze doma v koupelně. Ve společnosti se dá do tance jen po několika sklenkách něčeho ostřejšího.

 

"Tak po třech panácích ztrácím zábrany a tancování si vyloženě užiju. V tu chvíli se přestávám ohlížet na ostatní a svůj tanec si vychutnávám," svěřila se Štíbrová.

 

 

Na otázku, jak tanec podpořený alkoholem v podání Nikol Štíbrové vypadá, herečka odpověděla: "Úplně normálně."

 

Pak ale svou odpověď upřesnila: "Aspoň mně to v tu chvíli připadá tak, že určitě vypadám normálně. A to, že na mě lidé koukají, vždy připisuji tomu, že se jim líbí, jaké taneční kreace na parketu předvádím."

 

Alkoholem se Štíbrová pouze posilňuje. Nikdy se jím neopíjí do němoty. "Vždy si dám pouze takzvaně na kuráž, abych ztratila zábrany, ale abych zároveň pořád věděla, co dělám," zdůraznila rodačka z Rakovníka.

 

Více se o seriálu Pojišťovna štěstí dozvíte na nova.cz.

 
8 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

FRANTA 21:36 16.05.2010
tančím pod vlivem a souložím ve trojce
nahodny kolemdouci 17:38 16.05.2010
noa vsak ja taky.
Perivolli 09:35 16.05.2010
No, takhle začíná alkoholismus..."vždycky si dám jednu na kuráž"...pokud toho o sobě prohlašuje na veřejnosti, ať se nediví, že nemá partnera:o)