Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Manipulátorka bez skrupulí, nebo jen nešťastná holka? Jaká Adriana doopravdy je? Co všechno nám i svému okolí ještě tají? A co si o ní myslí její představitelka Šárka Vaculíková?

Ptali jste se Adriany Peškové z Ulice

Seriál Ulice: Chat s představitelkou Adriany Peškové Šárkou Vaculíkovou
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Chat s představitelkou Adriany Peškové Šárkou Vaculíkovou
aktualizováno 01.02.2013, 10:19 | 31.01.2013, 00:00 | TV Nova

Manipulátorka bez skrupulí, nebo jen nešťastná holka? Jaká Adriana doopravdy je? Co všechno nám i svému okolí ještě tají? A co si o ní myslí její představitelka Šárka Vaculíková?

Než aby Adriana poslouchala mámino a dědovo kázaní, raději odešla z domu. Podle Amálie už bylo na čase. Adriana by se měla konečně postavit na vlastní nohy. Ale dokáže to vůbec? U mámy se měla jako v bavlnce, teď je najednou na vše sama. Pravda, nastěhovala se ke svému Patrikovi, ale bude tam mít takový servis, na jaký je zvyklá? Vystačí s penězi, které má za tancování?PŘIPOMEŇTE SI:

Adriana se mstí Mikimu

 
Výborná manipulátorka, nebo jen nešťastná holka?
Jaká Adriana vlastně je? Děda i máma kolem ní chodí celou dobu tak trochu po špičkách, protože je tíží svědomí. Adriana se naučila toho využívat ve svůj prospěch. Ani u ostatních neváhá nasadit osvědčené zbraně, aby dosáhla svého. Občas však musí spolknout pěkně hořkou pilulku.
 
Občas u ní tne i někdo do živého. Pak se brání útokem, jenž se jí někdy vymkne z rukou. Uvědomuje si to? Jaká je ve skutečnosti? Co si doopravdy myslí? Co ji trápí? Co by si přála? Proč se chová, jak se chová? Opravdu je tak zlá a bezpáteřní, jak se na první pohled zdá? A co si o Adrianě myslí její představitelka Šárka Vaculíková? Co by jí přála? 
 
Odpovědi ZDE
 
DOTAZY MŮŽETE PŘEDSTAVITELCE ADRIANY PEŠKOVÉ ŠÁRCE VACULÍKOVÉ ZASÍLAT UŽ NYNÍ V RUBRICE ROZHOVORY.
 
Neváhejte a ptejte se!


PŘIPOMEŇTE SI:
Adrianinu nadílku

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

 
3 hlasů
Vaše hodnocení