Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Herec Robert Jašków ztvárňuje v Expozituře kriminalistu Dana Chládka. Znáte ho nejen ze seriálu Expozitura, ale i z Ulice.

Robert Jašków z Expozitury není ženatý. Ale zadaný ano...

Robert Jašków - Expozitura
Robert Jašków - Expozitura
aktualizováno 28.10.2011, 08:02 | 28.10.2011, 00:00 | doma.cz/em

Herec Robert Jašków ztvárňuje v Expozituře kriminalistu Dana Chládka. Znáte ho nejen ze seriálu Expozitura, ale i z Ulice.

Už několik týdnů bez dechu sledujeme akční seriál Expozitura, nejdražší tuzemský seriál všech dob. V hlavní mužské roli se tu představil herec Robert Jašków, detektiv-realista, místy dosti ironický, který si ve chvílích, kdy je nerozhodný, hází korunou. Možná ho znáte i ze seriálu Ulice, kde ztvárnil komplikovaného Vasila.

 

Jak se mu hrál policista Dan Chládek? Jak vycházel s hereckou kolegyní Hanou Vágnerovou, se kterou v seriálu zpočátku válčil? Hází si často mincí i v soukromém životě? To vše jsme se od něho dozvěděli z on-line rozhovoru. Ženy samozřejmě zajímalo, zda je sexy sympaťák ženatý.

 

 

"Ženatý nejsem, ale již 13 let žiji ve šťastném, neokroužkovaném svazku se ženou, se kterou vychováváme už tři potomky. Janíka (3,5), Kubu(2) a Marii Annu(7 měsíců)," odpověděl spokojený tatínek. Na děti občas zvýší hlas, poněvadž má jen jedny nervy - ale je samozřejmě  nesmírně šťastný, že je má.

 

Práci policisty by si v reálu docela rád zkusil, i když dobře ví, že často vypadá trochu jinak, než jak ji ukazují seriály. Svým postavám - Danovi z Expozitury či Vasilovi z Ulice - se prý v civilu nepodobá ani v nejmenším.

 

Expozitura
(Foto: TV Nova)

 

Na otázku, zda má raději blondýny nebo brunety, herec odvětil, že nejraději má svoji Petru, ale ženy se mu samozřejmě líbí, nicméně nikdy je nekastoval na blondýny, brunety či zrzky. Na ženách se mu prý líbí - všechno!

 

Hrálo se v seriálu se skutečnými zbraněmi? "Někdy ano, ale samozřejmě se slepými náboji. A pokud byla zbraň jen v pouzdře a v záběru se netasila, měli jsme plastové, protože ta železa nám tahala kalhoty dolů a mikroporty jakbysmet," vylíčil Robert Jašków.

 

Expozitura
(Foto: TV Nova)

Akční scény v seriálu jste zvládal vlastními silami, anebo byly situace, kdy vás musel zastupovat kaskadér? To zajímalo čtenáře Zdeňka a herec odpověděl následovně: "Někdy samozřejmě kluci z party okolo Luďka Jelena zaskakovali. To nejde, aby si herec něco udělal a ohrozil tím natáčení. Ale pár pěkných kousků jsem si dělal sám. Třeba seskok z deseti metrů ze střechy Mrázova domu. No, z pěti..."

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Sexy Erika z Ordinace svede Hanáka. Nebo ne?
 

Z nabídky na roli v Expozituře měl herec nelíčenou radost. "Nabídku na roli Dana Chládka jsem nezvažoval ani minutu. Ani vteřinu!" říká herec. "Takováhle role se přece nenaskytně každý den," uzavírá nadšeně.

 

Expozitura viera

 

Víte, že během celkových 260 natáčecích dnů havarovalo či vybuchlo 13 aut a jedna loď a jedna luxusní vila byla zasažena protitankovou střelou?


Rozhovor

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře