Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V úterý se vrací oblíbený seriál Ordinace v růžové zahradě 2 na obrazovky televize Nova. A bude to rachot!

Zvrat v Ordinaci: nová postava způsobí výbuch

aktualizováno 31.01.2012, 12:49 | 31.01.2012, 00:00 | doma.cz/em

V úterý se vrací oblíbený seriál Ordinace v růžové zahradě 2 na obrazovky televize Nova. A bude to rachot!

První díl Ordinace je konečně tady. Naši oblíbení hrdinové jsou opět připraveni se každé úterý a každý čtvrtek postarat od osmi hodin večer o naši zábavu a radost.

 

První díl s názvem Miluji problémy začne vskutku razantně. Hejtman má autonehodu a s jejím řešením mu pomáhá jeho bratr, nechvalně proslulý doktor Švarc (Martin Zounar). Tato nepříliš charakterní dvojice se od začátku postará o rozruch a samozřejmě též o potíže.

 

Anna Kulovaná jako MUDr. Erika Jánská - 4
Erika Jánská.

 

Dívejte se na nový díl hned teď na voyo.cz: ZDE!

 

Stejně jako v Ulici, také v Ordinaci se objeví nové postavy. První z nich - Vladimír Kratina - zamíří do Ordinace již ve čtvrtek. Tento nesmírně charismatický muž v nejlepším věku bude v seriálu představovat otce doktorky Eriky Jánské (Anna Kulovaná).

 

Podívejte se na upoutávku:

 

 

Erika Jánská otce v podstatě nezná, naposled ho viděla jako malá holčička. Neočekává, že by se mohl objevit, zanevřela na něho. Když se Jánský objeví v Kamenici, působí to na Eriku jako výbuch atomové bomby. Je zmatená, rozčilená, odmítavá. O otce, který ji zavrhl, přece nestojí.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Do Ulice míří nové postavy, a je jich hodně

Anna Kulovaná chodí s Rašilovem. Ale mají problémy

Těhotná Tereza Bebarová v Ulici miminko nečeká

 

Ale možná že je všechno trošku jinak, jak už to tak někdy bývá. Možná že se ten příběh kolem odchodu od malé holčičky odehrál jiným způsobem, než o tom léta Erice referovala matka, úspěšná lékařka.

 

POPŘEJTE NOVĚ K NAROZENINÁM:

Nova slaví narozeniny. Popřejte jí, dostanete dárek

 

Martin Jánský totiž působí dojmem upřímného a přímého muže. Jen byl kdysi příliš zamilovaný a příliš důvěřivý. Odešel pak pln zklamání do emigrace, a veškeré kontakty s malou Erikou tudíž ustaly.

 

 

Lze po letech ještě něco v tomto směru napravit? Martin Jánský je přesvědčen, že ano. Anebo že se o to musí přinejmenším pokusit...

 

Více na ordinaci v růžové zahradě

 
46 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře