Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Na natáčení filmu podle seriálu Okresní přebor jsme zastihli i proslulého pokladníka, který pravidelně zpronevěřuje klubové peníze.

Exkluzivní rozhovor s pokladníkem z Okresního přeboru!

Vložit video na:

aktualizováno 23.08.2011, 15:53 | 23.08.2011, 00:01 | doma.cz/em

Na natáčení filmu podle seriálu Okresní přebor jsme zastihli i proslulého pokladníka, který pravidelně zpronevěřuje klubové peníze.

Vzpomínáte na pokladníka Ludvíka Hovorku z Okresního přeboru? Tento svérázný a přirozeně i rozvedený chlapík neměl nikdy pokladníka dělat, neboť je to gambler a jakmile vidí peníze, okamžitě se v něm probudí myšlenka naházet je do hracího automatu.

 

 

Bůhví, koho vlastně napadlo učinit z něho klubového pokladníka... Zeptali jsme se herce Pavla Kikinčuka, do jaké míry se s postavou svérázného pokladníka sžil.

 

Máte pokladníka Hovorku rád?

 

Mám, hraje se mi hezky. Ta postava je nepatrně záporná, je o čem hrát. Zas to není vyložený záporák, který by byl lidem protivnej, někdy je vlastně až sympatický...

 

Okresní přebor - Ludvík Hovorka, pokladník
(Foto: TV Nova)

 

Máte s ním něco společného?

 

Společného? Možná ty penízky, jsem šetřivý. Ten Honza Prušinovský (režisér) si mě dobře odhadl, že šetřím. Ale zase i rád utrácím, jenže za hodnotné věci.

 

Co vás na něm rozčiluje?

 

Těžko říct. Je někdy až moc cílevědomý. Za každou cenu chce peníze získat, klidně obětuje celej mančaft, jen aby měl peníze na forbes, kde to samozřejmě všechno prohraje.

 

EXKLUZIVNĚ: První záběry z natáčení filmu Okresní přebor:

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

VIDEO: Áda vás zdraví z natáčení filmu Okjesní pjeboj!

Luděk Sobota: Jsem hypochondr a režisér to poznal!

Okresní přebor: seriál pro muže zaujal i známé ženy!

 

Co říkáte tomu, že se podle Okresního přeboru natáčí film?

 

Ten seriál měl obrovský ohlas, mě to až překvapilo. Film bude neméně úspěšný. Scénář jsem četl, myslím, že odezvu to bude mít stejnou, ne-li lepší.

 

Okresní přebor - 5. díl - Forbes
(Foto: TV Nova)

 

Jste sportovní typ?

 

No moc ne. Hrál jsem fotbal, když jsem byl malej kluk. Pocházím z Hradce Králové, tam jsme měli takový dvůr a hrávali jsme tam s klukama fotbal. Taťka na mě koukal zezhora. Říkám: Tati, jak se ti to líbilo, a on: Pavle, fotbal nehraj, ty na to nejseš. Pak jsme hráli exhibiční zápas, to už jsem byl v divadle v Plzni. Hráli jsme proti profesionálnímu mužstvu, moderoval to Michal Jančařík. Já se furt honil za míčem a Jančařík to komentoval slovy: Pavel Kikinčuk již dvacet minut běhá za míčem a ještě se ho ani nedotknul!

 

Jak se Okresní přebor líbil vašim nejbližším?

 

Líbí se jim moc, je tam tolik skvělých postav... no všichni, nechci jmenovat.

 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře