Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Kadeřnice Simona z Ulice touží po miminku až k zbláznění. Zato její představitelka Pavla Tomicová má děti hned dvě. Jak vzpomíná na těhotenství?

Pavla Tomicová: V těhotenství jsem přibrala 30 kilogramů

Seriál Ulice: Pavla Tomicová jako Simona Pavlicová
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Pavla Tomicová jako Simona Pavlicová
aktualizováno 04.03.2011, 13:22 | 04.03.2011, 00:01 | Nova.cz / doma.cz/em

Kadeřnice Simona z Ulice touží po miminku až k zbláznění. Zato její představitelka Pavla Tomicová má děti hned dvě. Jak vzpomíná na těhotenství?

"Před otěhotněním jsem úmyslně hubla," vzpomíná herečka Pavla Tomicová."Je totiž lepší začínat těhotenství s nižší váhou, máte pak nižší hladinu cukru v krvi, snižuje se i riziko eventuelních komplikací," uvažuje představitelka svérázné kadeřnice Simony ze seriálu Ulice.

 

PODÍVEJTE SE NA VIDEO:

 

 

"Ale v těhotenství jsem pak strašně přibrala, strašně!" říká se smíchem. "Kupodivu v prvním trimestru, a to i když mi bylo špatně a všechno jsem vyzvracela. Dohromady jsem přibrala snad třicet kilogramů," přiznává Pavla Tomicová.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Rozhovor se Šeherezádou: Kvůli natáčení jsem nasadila dietu

VÁŠNIVÝ SEX! Ingrid ukázala v ULICI téměř VŠE!

Rudolf Hrušínský jel na ryby. Přerušil natáčení Ulice!

 

Zatímco Pavla je už dvojnásobnou maminkou, v seriálu coby Simona zoufale touží po miminku: "Simoně je jedno, kolik přibere, chce prostě dítě, ať se třeba pak nevejde na obrazovku," žertuje herečka. "Nežije teď už ničím jiným, nežli miminkem."

 

Simona o stěhování: Podívejte se na VIDEO:

 

 

A je nesmírně přecitlivělá. Dostává hormonální injekce, kvůli tomu se jí mění nálady jako aprílové počasí. "Jednou se směje, až ji bolí břicho, a hned nato pláče… I to je průvodní jev braní hormonů. Se Simonou to bude k nevydržení. Ale dojde i na spoustu zajímavých a zábavných situací,“ prozrazuje sympatická herečka.

 

Více na ulici

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Petra 17:32 06.03.2011
Paná Tomicová, jste super a je radost na Vás koukat. Ulici sleduji denně a vždy se na Vás těším.
Manka 35 08:08 05.03.2011
Paní, Tomicová, prosím Vás, v té ulici tak strašně nevřeštěte ! Normálnímu člověku to rve uši a když zavřeštíte náhle tak to může citlivějšímu člověku přivodit i šok ! Jinak jste velice šikovná herečka, ale ten vřískot, prosím, už ne !