Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V Ordinaci dochází k čím dál choulostivějším situacím. Například herečka Petra Pudová alias Angelina sexuálně obtěžuje nebohého Petra Rychlého v roli primáře Čestmíra Mázla.

Petr Rychlý: Sex s Angelinou bych nechtěl. Není můj typ

aktualizováno 16.03.2012, 00:00 | 16.03.2012, 00:00 | doma.cz/em

V Ordinaci dochází k čím dál choulostivějším situacím. Například herečka Petra Pudová alias Angelina sexuálně obtěžuje nebohého Petra Rychlého v roli primáře Čestmíra Mázla.

V seriálu Ordinace v růžové zahradě to eroticky jiskří. Zatímco podlý doktor Švarc vydírá vyděšenou sestřičku Gábinu a jeho vydírání má sexuální podtext, u Mázlů se děje cosi podobného, jen v bledě modrém: Angelina obtěžuje primáře Mázla! Aniž jí vadí, že chodí s jeho synem Jakubem. Ona je totiž Angelina (herečka Petra Pudová) taková svérázná...

 

PETRA PUDOVÁ VE SNÍDANI S NOVOU:

 

 

"Čestmíra čekají drsné a bolestné chvilky," prozrazuje sám herec Petr Rychlý, že ho v roli primáře nečeká žádná procházka růžovým sadem.

 

Nejenže se ho Angelina pokouší svést, ale ke všemu způsobuje napětí mezi ním a manželkou Magdou a vyvolává hádky s Jakubem. Nevypadá to, že vše spěje ke zdárnému konci. Angelina se jen tak nevzdá a dění teprve nabere na obrátkách. "Bude to drsný!" upozorňuje Petr Rychlý. A jak to vlastně dopadne se vztahem Angeliny a jeho seriálového syna Jakuba?

 

Ordinace: Jakub a Čestmír se hádají kvůli Angelině
Ordinace: Jakub a Čestmír se hádají kvůli Angelině.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Výměna manželek: jak žijí vyměněné ženy dnes?

Dana Morávková touží po miminku. Nejen v Ordinaci

Kouzelné svatby v Ordinaci. Vyberte tu nejkrásnější!

 

"No projdou si neradostným obdobím. Bude pěkně dusno. Už nějakou dobu to přece pěkně drhlo," říká Petr Rychlý. Na otázku, zda se mu Angelina neboli Petra Pudová líbí, odvětil stručně, že není jeho typ. Ostatně jako ženatý pán nic jiného ani odpovědět nemohl.

 

Čestmír Mázl převlečený za ženu
Čestmír Mázl převlečený za ženu.

 

A co by se vlastně dělo, kdyby k podobné situaci došlo přímo v hercově rodině? Kdyby ho i v reálu svádělo takové mládě jako je Angelina? "Jak znám naše rodinné zázemí, tak by k tomu nikdy nedošlo. U nás by takováto Angelina nepřespala. Moje žena, ta by ji hnala," vesele odvětil herec.

 

Nominujte Petra Rychlého do finálového kola TýTý ZDE!

 

Z prvního manželství má dva dospělé syny, jeden s ním hraje v Ordinaci, druhý pracuje jako televizní reportér. "Můj syn je skvělej," pochvaluje si Petr Rychlý. "Dělá mi velikou radost. Svoji práci, kterou si vybral, dělá se zanícením a poctivě. Je radost ho z dálky pozorovat. Ale i můj druhý syn Matěj je super."

 

Sledujte Ordinaci na voyo.cz teď hned ZDE!

 

Více na ordinaci v růžové zahradě

 
12 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře