Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Herečka Sandra Nováková aneb sestřička Gábina z Ordinace v růžové zahradě 2 nedávno oslavila 30. narozeniny. Vyprávěla nám o svých biologických hodinách. Proč mlčí?

Sandra Nováková (30): Moje biologické hodiny netikají

aktualizováno 01.05.2012, 00:00 | 01.05.2012, 00:00 | doma.cz/em

Herečka Sandra Nováková aneb sestřička Gábina z Ordinace v růžové zahradě 2 nedávno oslavila 30. narozeniny. Vyprávěla nám o svých biologických hodinách. Proč mlčí?

Sandře Novákové je třicet, nedávno toto významné jubileum slavila s kolegy z Ordinace. V civilu má vážnou známost, ale svatba byla odložena a dítě zatím také na cestě není. Jde totiž o to, že půvabná tmavovláska stále neslyší tikot biologických hodin.

 

"Ještě mi netikají," přiznala se s úsměvem. Je o ní známo, že se, jako každá správná herečka, rozpláče na povel, to jí nikdy nedělalo problémy.

 

Gábina šímová

 

"Při jedné scéně jsem se měla dojetím rozplakat nad ultrazvukem," vzpomíná, "a nešlo mi to za žádnou cenu. Spíš se mi chtělo smát. Zatím to necítím, ale třeba to jednou přijde. Nebo to přijde, teprve až otěhotním," domnívá se herečka.

 

 ČTĚTE TAKÉ:

 

Adéla Gondíková: ZVRAT v životě! Láska jako hrom!

Podívejte, jak Lenka Vlasáková slavila narozeniny

Ordinace: Dana Morávková čeká holčičku!

 

Její postava v Ordinaci, sestřička Gábina Šímová, právě zjistila, že otěhotněla, ale chybí jí tatínek. Doktor Hanák totiž zmizel. "Byla rozhodnutá, že půjde na interrupci, ale ve finále zvítězila touha po dítěti," vysvětluje herečka. "Je stále na vážkách, ale jde do toho. Ale hrozně se bojí," vysvětluje Sandra Nováková myšlenkové pochody své postavy.

 

Ordinace: Gábina a Hanák

 

Pochopitelně že vidina svobodné matky a samoživitelky v Gábině nadále vzbuzuje strach. Naštěstí se ale má o koho opřít – o přátele Filipa a Eriku, kteří ji v těžkých chvílích podrželi a stojí za jakýmkoliv jejím rozhodnutím.

 

Ordinace: Gábina a Filip

 

I když Gábina tvrdí, že je pro ni Petr uzavřená kapitola, možná někde ve skrytu duše stále doufá, že se k ní vrátí. Jak se vše bude vyvíjet dál, můžete sledovat v Ordinaci každé úterý a čtvrtek vždy od 20 hodin.

 

Dívejte se na nový díl Ordinace teď hned na VOYO.CZ

 

Více na ordinaci v růžové zahradě

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře