Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sestřička Gábina prožívá peklo. V úterním díle se zhroutí, je toho na ni teď skutečně příliš.

Sestřička Gábina se hroutí! Kdo jí pomůže?

Ordinace: Gábina se hroutí! Pomůže jí Babeta?
Ordinace: Gábina se hroutí! Pomůže jí Babeta?
aktualizováno 27.03.2012, 00:00 | 27.03.2012, 00:00 | doma.cz/em

Sestřička Gábina prožívá peklo. V úterním díle se zhroutí, je toho na ni teď skutečně příliš.

V poslední době si mladičká štíhlounká sestřička Gábina Šímová v podání výborné herečky Sandry Novákové prošla peklem, které nekončí a nekončí. Její zoufalství už nezná mezí.

 

Gábinin milý, doktor Hanák, skončil ve vězení, a nebylo jiné pomoci, než aby Gábina vyhověla vydírání odporného doktora Švarce. Ten jediný mohl Hanáka zachránit, on jediný vlastnil DVD s důkazem, že je Hanák nevinný.

 

 

Švarcova podmínka však byla jasná: Gábina dostane DVD, které může Hanáka zachránit, jedině za sex. Gábinino zoufalství a snaha zachránit miláčka z vězení byly tak hluboké, že souhlasila. Švarc ji však ponížil nejvíce, jak mohl. Když už ji měl v posteli, odmítl ji: prý že je feťačka a že se mu nelíbí.

 

Připomeňte si, jak se vyvíjela jejich láska:

 

 

Ubohou Gábinu tedy potkalo ještě větší ponížení, než očekávala. Její psychika je těžce poničená. Vše nasvědčuje tomu, že zkolabuje. Pravda, stal se zázrak: Švarc skutečně jejímu milému Hanákovi z vězení pomohl. Ale Gábinu paradoxně bude vydírat dál.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Žiji zdravě, až na ty panáky, říká Luděk Sobota

Výměna manželek: Když žena bije muže! Šokující pohled

Těhotná Bebarová odchází, máma Vejvodová se vrací

 

Bobo Švarc a Petr Hanák

 

Žádný Švarcův čin samozřejmě není nezištný, a tak po Gábině bude požadovat, aby Hanáka donutila odstoupit z funkce náměstka. Jinak se Hanák dozví, na co byla Gábina kvůli němu ochotna přistoupit! Jak se k tomu osudem těžce zkoušená dívka postaví? Zhroutí se definitivně?

 

Sledujte úterní Ordinaci teď hned na VOYO.CZ

 

Více na ordinaci v růžové zahradě

 
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

echolal 18:33 30.03.2012
Ordinace se mi opravdu líbila, ale s příchodem doktora Švarce se děj nepochopitelně a proti zdravému rozumu vyvíjí. Gábina jedná jako úplný blbec, nechá sebou manipulovat, ostatní nevidí, neslyší, jen Švarc řádí jak černá ruka. Chci říct, že scénář snad ani nemůže odpovídat reálnému životu, Gábina se ani jednou nezmínila, že chtěla získat odcizené DVD, nikdo si neověřil, zda záznamy jsou skutečně zálohované (bohužel ani policie) a tak jen zírám, co všechno si Švarc ve skupině vysokoškolsky vzdělaných a snad i chytrých lidí může dovolit.
tereza 16:38 29.03.2012
ten švarc je uplne hnusnej
Květa 10:43 28.03.2012
Zrušit toho šílence ať hraje v čom hraje je to nesimpatycký trotl
Petra 09:23 28.03.2012
Vyhodte už konečně Boba je to neskutečné co tam vyvádí.Kdo tohle může psát.Já být Gábinou podám na něj trestní oznámení
ordinace smrdí 23:50 27.03.2012
Já bejt hanákem tak bych Gábině roztáhl nohy a pořádně bych jí oremloval:)))
ordinace smrdí 23:48 27.03.2012
Nežerte to tak lidi!!!
láska 22:26 27.03.2012
Adélo úplně s tebou souhlasím.
Adéla 21:43 27.03.2012
Doufám, že Gábina s Hanákem zůstane, vždyť to všechno dělala jenom pro něj, aby ho dostala z vězení, byla to hloupost, ale mohl by to pochopit, budu jí držet palce a sem zvědavá, jak to dopadne
maminka84 15:09 27.03.2012
zdravim musim rict ze ordinace jjsemi hrozne liby a maji rada a radi jse z manzelen nani divame ale co bych chtela rict je ze doktora svarce bych vyliskala a zadupala do zeme kdyby to bylo opravdovy!!ale jeto podle scenare a jeto dost napinavy!!a tak se pokazde tesime na dalsi dil!!