Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Patricie Solaříková alias Tereza Jordánová z Ulice se před časem našemu magazínu svěřila, že choulostivé scény před kamerou ji uvádějí do rozpaků. Ale zas musela jednu absolvovat. Jak se cítila?

Solaříková: Zase sex před kamerou! Jaké to bylo?

Vložit video na:

aktualizováno 15.03.2012, 06:26 | 15.03.2012, 00:00 | doma.cz/em

Patricie Solaříková alias Tereza Jordánová z Ulice se před časem našemu magazínu svěřila, že choulostivé scény před kamerou ji uvádějí do rozpaků. Ale zas musela jednu absolvovat. Jak se cítila?

Mladá herečka si zřejmě už zvykla a erotické scény lépe snáší: "Intimní scéna s Vojtou byla v pohodě," prozradila Patricie Solaříková. "S Petrem (který hraje jejího Vojtu) je sranda, takže jsme se nasmáli i u takové choulostivé scény, jako byla tahle."

 

"Záleží samozřejmě i hodně na režisérovi," domnívá se herečka. "My jsme tuto scénu točili s Dušanem Kleinem, který na mě byl moc hodný, a myslím si, že výsledek je velmi decentní."

 

PODÍVEJTE NA VÁŠNIVOU NOC:

 

 

Herečka si nechala obarvit vlasy, jedná se o radikální změnu, dříve byla světlovláska, nyní se proměnila v brunetu. Tato změna se seriálem nijak nesouvisela: "Změna barvy vlasů byl můj soukromý nápad," svěřila se dříve blondýnka, nyní brunetka.

 

Seriál Ulice: Patricie Solaříková jako Tereza Jordánová
Dříve blondýnka... (Foto: TV Nova)

 

Co ji vedlo k tak radikální změně? Neboť změna barvy vlasů zpravidla o ženě něco vypovídá, anebo spíše něco vypovídá o její životní situaci. "Dlouho jsem nad tím přemýšlela, a jelikož jsem konzervativní, co se střihu týče, volila jsem změnu barvy," říká herečka. "Hlavně už jsem hnědou kdysi dávno, ještě před Ulicí, měla, a líbilo se mi to," dodává.
 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Celebrity - ničitelky manželství! Vrátí se jim to ve zlém?

Doktor Hanák střílí v civilu i v seriálu

Těhotná Bebarová: nevolnost při natáčení!

 

Seriál Ulice: ep. 2152 - Vojtovi rodiče už Terezu šetřit nebudou
...nyní brunetka. (Foto: TV Nova)

 

Která scéna z Ulice jí dala nejvíce zabrat - zajímali se čtenáři v on-line rozhovoru. "Nejvíc zabrat mi dalo zatím určitě natáčení pokusu o znásilnění," odpověděla Tereza. Také na sebe prozradila drobnosti ze svého soukromí...

 

"Mám moc ráda asijská jídla, takže rýži a nudle, pokud možno pálivé. A nemusím vnitřnosti... Ve volném čase se ráda věnuju koním nebo tenisu. A taky ráda trávím čas s rodinou a přáteli," říká sympatická dívka, kterou v seriálu vídáte již osmou sezónu!

 

Více na ulici

 
8 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

terinka72859 07:36 20.03.2012
co když se na tento servr dostanou děti já myslím že tyto některé choulostivé záběry se měli vystříhat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...