Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásná Tereza Bebarová skončila s natáčením Ulice, čeká miminko, je v sedmém měsíci těhotenství. Přitom přibrala jen šest kilogramů. To je nevídané.

Těhotná Bebarová natáčela naposled. Podívejte!

aktualizováno 22.03.2012, 09:20 | 22.03.2012, 09:16 | doma.cz/em

Krásná Tereza Bebarová skončila s natáčením Ulice, čeká miminko, je v sedmém měsíci těhotenství. Přitom přibrala jen šest kilogramů. To je nevídané.

Nastávající maminky dříve běžně přibíraly během těhotenství až dvacet kilogramů v trochu absurdním přesvědčení, že se v tomto požehnaném stavu má jíst takzvaně za dva. Dnes už je všechno jinak, a tak nejsou výjimkou štíhlé budoucí maminky, kterým bříško vysloveně sluší.

 

Podívejte na její poslední natáčecí den:

 

 

Do jejich řad zjevně patří i šestatřicetiletá herečka Tereza Bebarová (hraje v Ulici Ukrajinku Světlanu), která, i když má rodit už na přelomu května a června, přibrala pouhých šest kilogramů. Důvodem je především příkladně zdravá životospráva.

 

Snídaně Terezy Bebarové

 

Zajímali jsme se například o to, co si dává těhotná herečka k snídani. Tereza to magazínu doma.cz ochotně prozradila a je nutno podotknout, že se jedná o snídani neobyčejně zdravou.

 

Fotogalerie

1 / 15 Otevřít fotogalerii

 

"Už léta snídám salát, ledový nebo římský," prozradila na sebe budoucí maminka. "Zakápnu dýňovým a olivovým olejem, přidám slunečnicová a sezamová semínka a také drcená lněná semínka." K tomu připraví Tereza omeletu, opeče lilky, cuketu, žampiony a zalije rozšlehaným vejcem.

 

Seriál Ulice: Tereza Bebarová jako Světlana Nyklová
(Foto: TV Nova)

 

To posype koprem a petrželkou, přikusuje knackebrot namazaný rostlinnou pomazánkou, cizrnovou či olivovou. Někdy nakrájí také čerstvé avokádo a další zeleninu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Těhotná Bebarová odchází, máma Vejvodová se vrací

Těhotná Tereza Bebarová: Miminko se narodí v červnu

Těhotná Tereza Bebarová v Ulici miminko nečeká

 

 

Další tajemství jejího půvabu

 

Takhle se ovšem Tereza stravovala už před otěhotněním. Teď o sebe ovšem pečuje ještě více než kdy předtím. Nakupuje biopotraviny, nepije kávu a vůbec žádný alkohol, partner pro ni připravuje mandlové mléko, dále pak Tereza razí zásadu, že zeleninových salátů není nikdy dost.

 

Pozitivní myšlení

 

Tereza je optimistka, což také přispívá k tomu, že její těhotenství je bezproblémové a že se i coby nastávající maminka cítí skvěle. "Mám dobrou náladu a energii, dítě je tolerantní a mohu prakticky dělat cokoliv. Nic mě zásadně nerozhází. Myslím, že všechny problémy, které jsem řešila předtím, nejsou teď vůbec zásadní,“ řekla Tereza Bebarová.

 

Seriál Ulice: Tereza Bebarová jako Světlana Nyklová
(Foto: TV Nova)

 

Tím, že musela ukončit natáčení Ulice, kde působila od začátku  a ráda, se díky pozitivnímu myšlení netrápí. Během posledního natáčecího dne nebyla smutná, naopak lze říci, že si ho hezky užila.

 

Poslední natáčecí den si užila

 

"Můj poslední natáčecí den byl slunečný a krásný. Už skoro měsíc jsem měla pauzu, protože jsme čekali na pěkné počasí a z toho domácího poklidu jsem si opět odskočila do hektického natáčecího dne,“ podotkla herečka.

 

Nemyslí si, že by z Ulice odešla navždy. Nechala si otevřená vrátka s tím, že se velmi pravděpodobně vrátí, jakmile to bude jen trochu možné. "Myslím, že diváci by si to přáli," řekla magazínu doma.cz Tereza Bebarová.

 

Sledujte seriál Ulice teď hned na VOYO.CZ

 

Více na ulici

 
128 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře