Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Půvabná herečka Tereza Bebarová hraje v nekonečném seriálu Ulice Světlanu. V civilu se jí přihodila báječná věc: čeká miminko!

Těhotná Tereza Bebarová v Ulici miminko nečeká

ŠOK PRO SVĚTLANU: Najde Pavlu ve své kanceláři! - 4
ŠOK PRO SVĚTLANU: Najde Pavlu ve své kanceláři! - 4
aktualizováno 28.01.2012, 00:00 | 28.01.2012, 00:00 | doma.cz/em

Půvabná herečka Tereza Bebarová hraje v nekonečném seriálu Ulice Světlanu. V civilu se jí přihodila báječná věc: čeká miminko!

Talentovaná a krásná herečka v seriálu zůstává i nadále, jenže... Samozřejmě vyvstanou problémy. Co si počne její postava s rostoucím bříškem a hlavně: co si s ním počnou scenáristé Ulice?

 

Ti ponejprv zvažovali, zda by tedy neměla otěhotnět i Ukrajinka Světlana Nyklová, kterou Tereza v Ulici hraje. Tuto možnost však zavrhli, protože další miminko v seriálu představuje řadu problémů včetně toho, že s malým miminkem jsou v natáčecích ateliérech často problémy.

 

Seriál Ulice: Tereza Bebarová jako Světlana Nyklová
(Foto: TV Nova)

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Ptali jste se se Petra Vágnera z Ordinace

Zuzana Vejvodová už má chlapečka doma

ORDINACE se vrací. Švarc zase škodí, dívejte se hned!

 

Nicméně prvotní verze byla taková, že manželé Světlana a Lumír Niklovi budou mít miminko, přičemž Lumír se o ně bude starat, krmit ho, přebalovat, zatímco jeho emancipovaná paní bude dělat kariéru.

 

Ulice - Lumír Nykl a Světlana
(Foto: TV Nova)

 

Tato verze byla ovšem zamítnuta, a tak se bude opakovat situace, která vznikla na podzim kolem otěhotnění Zuzany Vejvodové (v Ulici hraje Libušku Nekonečnou a nedávno se jí narodil chlapeček).

 

Tereza Bebarová v seriálu neotěhotní a spoustu jejích seriálových obrazů bude štáb předtáčet, a to co nejrychleji, než se bříško začne zřetelněji rýsovat. Ale i pak si zkušení filmaři samozřejmě dokáží poradit: herečka hraje vsedě či bříško šikovně schovává za předměty (velké tašky, krabice). Po narození miminka se Tereza hodlá co nejdříve vrátit do Ulice.

 

Ulice: Tereza Bebarová
(Foto: TV Nova)

 

Šestatřicetiletá herečka je v pátém měsíci těhotenství, miminko čeká se svým mnohaletým partnerem (žijí spolu dvacet let!), scenáristou Ivanem Kotmelem.

 

Více na ulici

 
20 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

terinka7285 07:28 20.03.2012
proč by to dítě nemohla mít s niklem nebo s tím druhým aspoň by to bylo dramatičnější?