Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Herecký tým se v Ulici rozloučil s Terezou Bebarovou, která hraje Ukrajinku Světlanu Nyklovou.

Těhotná Tereza Bebarová: Miminko se narodí v červnu

Vložit video na:

aktualizováno 19.03.2012, 15:22 | 19.03.2012, 13:52 | doma.cz/em

Herecký tým se v Ulici rozloučil s Terezou Bebarovou, která hraje Ukrajinku Světlanu Nyklovou.

Poslední natáčecí den herečky Terezy Bebarové před mateřskou dovolenou se uskutečnil v sobotu 17. března v hostivařských ateliérech. Přímo na place se s těhotnou Terezou Bebarovou rozloučili herečtí kolegové v čele s Janou Sovákovou a Janem Teplým a tvůrčí tým, který zastupovali producentka Monika Hasmanová, kreativní producent Matěj Podzimek a režisér Juraj Deák.

 

Nyklová si podá Světlanu! - 2
Seriál Ulice: Tereza Bebarová jako Světlana Nyklová.

 

Tereza Bebarová v Ulici hraje Ukrajinku Světlanu Nyklovou. "Můj poslední natáčecí den byl slunečný a krásný. Už skoro měsíc jsem měla pauzu, protože jsme čekali na pěkné počasí a z toho domácího poklidu jsem si opět odskočila do hektického natáčecího dne,“ řekla Bebarová.

 

PSALI JSME:

 

Vlaďka Erbová porodila Řepkovi syna Markuse

Těhotná Tereza Bebarová v Ulici miminko nečeká

Těhotná Bebarová: nevolnost při natáčení!

 

A co se stane s postavou Světlany po odchodu Terezy Bebarové na mateřskou dovolenou? „Na to se mě ptá každý. Scenáristé to vymysleli tak, abych neumřela a aby byla možnost návratu. To, co se stane s mojí rolí, diváci uvidí ke konci května,“ upřesnila herečka, která podle svých slov na tříleté mateřské dovolené pravděpodobně nezůstane.

 

„Mé povolání je volné. Mám tu možnost, že mi miminko může někdo na pár hodin pohlídat a já si mezitím mohu třeba odskočit na natáčení. Určitě se ale přizpůsobím potřebám dítěte,“ upřesnila Bebarová.

 

Seriál Ulice: Tereza Bebarová jako Světlana Nyklová
Seriál Ulice: Tereza Bebarová jako Světlana Nyklová. (Foto: TV Nova)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Ordinace: Stráví Gábina noc se zloduchem Švarcem?

Slavné ženy s celulitidou. A nestydí se ani za mák!

 

Návrat do seriálu Ulice herečka nevylučuje. „Naskýtá se navrácení Světlany k Lumírovi, protože nás tak chtějí diváci vidět. Spolupráce s kolegy v Ulici mě nesmírně bavila a doufám, že se zde opět potkáme.“

 

Dívejte se na seriál Ulice hned teď na VOYO.CZ

 

Těhotenství Tereza Bebarová prožívá naprosto bez problémů. „Mám dobrou náladu a energii, dítě je tolerantní a mohu prakticky dělat cokoliv. Nic mě zásadně nerozhází. Myslím, že všechny problémy, které jsem řešila předtím, nejsou teď vůbec zásadní,“ dodala herečka, která by měla porodit na začátku června.

 

Více na ulici

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře