Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Některé celebrity jsou velmi upřímné a přiznávají se k chirurgickým úpravám.Tereza Kostková v on-line rozhovoru jednu malou úpravu přiznala.

Tereza Kostková otevřeně o svých PLASTIKÁCH!

aktualizováno 13.04.2011, 16:56 | 13.04.2011, 16:44 | Nova.cz / doma.cz/em

Některé celebrity jsou velmi upřímné a přiznávají se k chirurgickým úpravám.Tereza Kostková v on-line rozhovoru jednu malou úpravu přiznala.

Na otázku: Jste vdaná a máte ráda svého muže? Tereza odpověděla: "Ano. Ano." Také se "přiznala" i k tomu, že je maminkou syna Toníka. Zveřejnila též jeden chirurgický zásah - avšak pozor, o prsa se nejedná! "Plastiku prsou opravdu nemám," odmítla Tereza Kostková tuto myšlenku.

 

"Jak věda i lékařská i plastická kráčí vpřed, je teď na trhu možnost bezskalpelová - pouze zatím na dolní víčka. Lékař určí, zda je to pro dotyčného vhodné," vysvětluje Tereza.

 

Ota požádá Moniku o ruku
Ota požádal Moniku o ruku a Monika řekla ano!

 

"Jedná se o zákrok laserem, jde jen o to, že je to v celkové anestezii, aby vám speciálními destičkami mohli ochránit zrak. Žádné jizvy, nic. Za čtyři dny po zákroku jsem točila. Jsem moc spokojená," pochvaluje si herečka metodu, kterou jí na speciální klinice upravovali horní víčka.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Eduard Valšík zkolaboval! Dívejte se HNED!

TEST: Tisíc a jedna noc. Sledujete pečlivě nové díly?

 

Více na ordinaci v růžové zahradě

 

Brýle, které nosí v seriálu doktorka Monika Mandlová, jsou překvapivě nikoli pro ozdobu: "Jsou to mé brýle. Jsem od tří let krátkozraká! To jsou novinky, co?" říká Tereza. "Jen kvůli provozu - divadlo, natáčení, sport - jsem většinu času zvyklá na čočky."

 

Tereza přiznala zvídavým čtenářům ba i svůj věk: v červnu oslaví krásné pětatřicáté narozeniny. Miluje v seriálu svého partnera Otu (Martin Stránský)?

 

 

"Má ho ráda, váží si ho, ale opravdově miluje Dalibora. Snaží se probudit staré city k Otovi, kvůli dceři. Jestli to půjde nebo ne, uvidíte," tajemně říká tmavovláska.

 

PSALI JSME:

Tereza Kostková: metoda hubnutí prozrazena!
 

Současnou situaci své seriálové postavy nevidí nijak zvlášť růžově: "Je nešťastná, neví kudy kam a trochu šlape vedle. Je citově rozhozená, no a neřeší to nejlépe. Chodí večer do baru, aby si dodala seběvědobí a citovou záplatu flirtováním s cizími muži, ale nebojte, brzy pozná, že tudy cesta nevede," ujišťuje známá herečka.

 

 
16 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře