Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V Ulici hraje Světlanu, v reálu je maminkou malé Klaudie.

ULICE: 7 důvodů, proč je Tereza Bebarová čím dál krásnější

Tereza Bebarová
zdroj: Nova.cz Tereza Bebarová
aktualizováno 30.07.2013, 13:40 | 29.07.2013, 16:09 | doma.cz/em

V Ulici hraje Světlanu, v reálu je maminkou malé Klaudie.

Rádi se s vámi podělíme o recept Terezy Bebarové na půvab, toho má ostatně představitelka Světlany Nyklové nepočítaně. Krásná tmavovláska jako by se jevila být čím dál krásnější, nemáte také ten pocit? Zeptali jsme se jí, jak je to možné, a podle jejích odpovědí sestavili následujících deset důvodů, proč to Tereze stále tak sluší.

 

1. Jí velmi zdravě

 

O herečce je známo, že se stravuje neuvěřitelně zdravě. I když po porodu se u ní objevila chuť na sladké, a tak sem tam nepatrně zhřeší, ale to je jen výjimka potvrzující pravidlo. "Ale jinak jím zdravě, zvlášť když má člověk takový výdej, musí doplňovat. Teď jsme třeba nasadili úplně super věc, dáváme si kysané zelí, je tam spousta vitamínu C. Zdravě jíme, ale pořád, to už je u nás dlouhodobější záležitost," ujišťuje herečka.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zkažená klapka z Ulice: Sabotují Anča s Bedřichem natáčení?

SEXY Zuzana Vejvodová z Ulice: Co jí říkáte?

Krásná Dana Morávková: Jak jen to dělá?

Prázdniny Vilmy Nyklové z Ulice: Nesnáší práci na zahrádce!

 

Světlana zpět v Ulici - 2

 

2. Je vegetariánka

 

Ano, Tereza se masu úzkostlivě vyhýbá a co do potravin je všeobecně neuvěřitelně vybíravá. Například když griluje, pak švýcarské sýry, fenykl, kukuřičné klasy, lilek, červenou papriku nebo brambory.

 

PSALI JSME:

ULICE: Jak (ne)stárne půvabná Tereza Bebarová

Emma Smetana o lásce: Můj muž je extrémně stydlivý! ROZHOVOR

IVETA BARTOŠOVÁ: Co s ní bude dál? Hádejte!

 

3. Vyhýbá se dietám

 

A jak tedy přišla o poporodní kilogramy? I to nám vysvětlila: "Já jsem nic nedělala, opravdu upřímně: Vůbec nic. Zvedám miminko, chodím s ním ven, kojím. Kojení je naprosto nejlepší dieta. Jedna moje kamarádka říkala, a já to budu citovat: Kojení je super, protože jenom žereš a hubneš. V podstatě dělám toto."

 

Světlana zpět v Ulici - 1

 

Sledujte seriály TV Nova na VOYO

 

4. Dvacet let miluje jednoho muže

 

"S Ivanem se známe asi od šestnácti let," prozradila Tereza Bebarová exkluzivně magazínu doma.cz. "A chodit jsme spolu začali v sedmnácti. Za ta léta, co jsme spolu, si uvědomuji, jaké jsem měla štěstí, že jsem se potkala právě jeho, a jsem přesvědčená, že se známe z minulých životů a teď jsme se prostě zase sešli, jako staří přátelé," domnívá se.

 

5. Těší se z dcery

 

Dalším důvodem, kvůli kterému snad ještě zkrásněla, bylo narození dcery Klaudie. Ta se Tereze a Ivanovi narodila až po dvacetiletém vztahu, neboť Tereza měla odjakživa pocit, že si není jista, zdali chce děti, a že práce má přednost. Po letech si najednou uvědomila, že by vlastně maminkou chtěla být... a výsledkem je malá Klaudie...

 

Tereza Bebarová - 2
(Foto: Jakub Deml)

 

6. Miluje svou práci

 

Tereza Bebarová je prací doslova posedlá, i když nikoli nezdravě. Hraje a zpívá v Divadle na Fidlovačce, v seriálu Ulice hraje od jeho začátku Ukrajinku Světlanu, a vedle toho se věnuje dabingu, jejím hlasem promlouvá například Debra Morganová ze seriálu Dexter či Gabrielle Solisová ze Zoufalých manželek. I když má teď Tereza doma roční dceru, pracuje, ale natolik rozumně, aby byla s dcerou co nejčastěji.

 

7. Je nesmírně pozitivní

 

Snad nikdy ji nezastihnete ve špatné náladě. Vždycky se usmívá, je přátelská a ochotná pomoci, novinářům odpoví na všemožné všetečné otázky bez toho, aby dávala najevo, že ji to obtěžuje.

 

Více na ulici

 
16 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře