Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Hostem on-line rozhovoru na nova.cz byl Matyáš Valenta z Ulice. Prozradil na sebe spoustu zajímavostí.

Matyáš Valenta z Ulice: Zvládám natáčení, školu i divadlo

Seriál Ulice: chat s představitelem Františka Hrubého Matyášem Valentou
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: chat s představitelem Františka Hrubého Matyášem Valentou
aktualizováno 15.10.2010, 09:30 | 15.10.2010, 08:50 | TV Nova / doma.cz

Hostem on-line rozhovoru na nova.cz byl Matyáš Valenta z Ulice. Prozradil na sebe spoustu zajímavostí.

Kromě Ulice Matyáš Valenta neboli František Hrubý v současné době nic jiného nenatáčí, ale práce má dost i tak. Vedle školy musí zvládnout i zkoušení hry Merlin ve smíchovském Švandově divadle, mimoto účinkuje v Divadle na Vinohradech v představení Donaha. "Musím stíhat všechno," říká. V Ulici účinkuje od roku 2006.

 

Odpovědi Matyáše Valenty si přečtěte ZDE

 

Je mu čtrnáct, chodí do osmé třídy základní školy a rád by studoval na gymnáziu. Dívenka, která hraje v seriálu Emu, je Matyášova skutečná devítiletá sestra Anička. Matyášův program je následující: točí třikrát týdně, mezitím zkouší v divadle. O víkendech bývá buď v Ulici, nebo v divadle.

 

Není to pro něho nic nového, hraje od čtyř let: "V reklamách, televizních filmech, celovečerákách, v Rafťácích, Maharalu, Případu nevěrné Kláry," vypočítává pracovitý hoch.

 

A jak se vyvíjí Františkova situace v Ulici?

 

Čím víc se přiostřuje mezi Aničkou a Zuzanou, tím víc to psychicky odnáší František. Tak rád by byl zase se svou mámou, ale sám přitom cítí, že ho Ema teď potřebuje. A Anička mu jeho situaci v poslední době rozhodně neulehčuje. Od chvíle, co se dozvěděla, že si ho chce Zuzana vzít zpět do své péče, je jako vyměněná. U Liškových doma je zase dusno, které se zvětšuje každým dnem.
 
Zlobí se na mě
 
"Anička se na mě určitě zlobí, že chci bejt zase s mámou. Ale já bych se na ně nevykašlal. S Emou bych byl ve škole a odpoledne s ní u mámy nebo doma dělal úkoly jako doteď. Vlastně by se skoro nic nezměnilo,“ trápí Františka náhlý chlad z Aniččiny strany.
 
Tak rád by ji nějak přesvědčil, že ji má stále rád, že ji ani Emu nenechá na holičkách. Ale jak? Vzdá se nakonec bydlení s mámou a zůstane u Aničky? Podaří se mu Aničku přesvědčit, že se jeho odchodem k mámě opravdu nic nezmění?
 
 

Staňte se fanoušky Ulice na Facebooku

 
4 hlasů
Vaše hodnocení