Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Těhotná Tereza Bebarová alias Světlana Nyklová opustila Ulici, zatímco šťastná maminka Zuzana Vejvodová se do seriálu zase vrací.

Těhotná Bebarová odchází, máma Vejvodová se vrací

aktualizováno 22.03.2012, 09:23 | 22.03.2012, 09:19 | doma.cz/em

Těhotná Tereza Bebarová alias Světlana Nyklová opustila Ulici, zatímco šťastná maminka Zuzana Vejvodová se do seriálu zase vrací.

V seriálu Ulice dochází k zajímavé výměně, scénář k ní napsal sám život. Tereza Bebarová neboli Ukrajinka Světlana Nyklová čeká miminko, a tak ze seriálu odchází, v sobotu absolvovala poslední natáčecí den. Zato Zuzana Vejvodová, maminka dvouměsíčního Jonáše, se do Ulice naopak vrací po zhruba půlroční přestávce.

 

Fotogalerie

1 / 15 Otevřít fotogalerii

 

Tereza Bebarová magazínu doma.cz exkluzivně prozradila, jaké měla v průběhu posledního natáčecího dne pocity a zda jí bylo, či nebylo smutno: "Bylo to moc krásné, byl nádherný jarní den. Necítila jsem žádné smutné emoce, měla jsem dobrou náladu. Není všem dnům konec, nezavírám dveře, mohu kolegy z Ulice kdykoli navštívit, neronila jsem slzy," prozradila magazínu doma.cz Tereza Bebarová.

 

Seriál Ulice: Tereza Bebarová jako Světlana Nyklová
(Foto: TV Nova)

 

PSALI JSME:

 

Těhotná Tereza Bebarová: Miminko se narodí v červnu

Těhotná Tereza Bebarová v Ulici miminko nečeká

 

Natáčení bylo symbolické, Tereza neboli seriálová Světlana točila svůj odjezd do Ruska. Kdy se do seriálu zase vrátí? "Bavili jsme se o tom, mám otevřená vrátka. Bude-li to možné, vrátím se, mám pocit, že diváci to chtějí," řekla nám herečka.

 

 PODÍVEJTE, CO TEREZKA ŘÍKÁ O SVÉM TĚHOTENSTVÍ:

 

 

Pohlaví miminka tvrdošíjně neprozrazuje: "Už vím, co to je. Myslím, že člověk to má dané, narodí se to, co se narodit má." Šestatřicetiletá herečka je v šestém měsíci a prozatím přibrala pouhých šest kilo. Je o ní známo, že žije zdravě a nepřejídá se, a to ani v těhotenství. "Zrovna si dělám salát," prozradila se smíchem.

 

"V Ulici jsem skončila, jinak stále pracuji, dabuji, natáčím reklamy, s přítelem máme firmu na úpravy a překlady dabingu." Jak se přiznala, na pořizování výbavičky zatím neměla čas.

 

 PODÍVEJTE, CO ŘÍKALA O SVÉM TĚHOTENSTVÍ ZUZANA:

 

 

Zuzana Vejvodová, maminka dvouměsíčního chlapečka Jonáše - porodila ho partnerovi, herci Pavlu Nečasovi - se tento týden do Ulice naopak vrací. Hraje tam Libušku, která řeší vážný problém týkající se domácího násilí.

 

Podívejte se na Zuzančino miminko:

Fotogalerie

1 / 6 Otevřít fotogalerii

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Solaříková: Zase sex před kamerou! Jaké to bylo?

Petr Rychlý: Sex s Angelinou bych nechtěl. Není můj typ

Těhotná Bebarová: nevolnost při natáčení!

 

Zuzana Vejvodová si veze syna domů
Herečka Zuzana Vejvodová si veze syna domů. (Foto: Oficiální zdroj)

 

"Těším se moc," pověděla herečka našemu magazínu. "V Ulici jsem skončila na začátku října, a tak se těším, až všechny zase uvidím, až si popovídáme, co je nového. U nás je toho nového mnoho, s příchodem miminka přišla velká změna."

 

Zničená Libuška utápí bolest v alkoholu! - 2
V Ulici Zuzana hraje ženu poničenou domácím násilím.

 

Čeho se bude týkat její první natáčecí den? "Linka domácího násilí bude pokračovat," naznačila Zuzana Vejvodová. "Nebude to už tolik podobné tomu, co bylo, ale nesmím nic prozrazovat."

 

Libuška s modřinou! Začnou to lidi kolem řešit? - 2
Zuzana Vejvodová si veze syna domů.

 

"Jde o pár dnů, potom bude zase větší pauza. Tohle je jen nárazová práce kvůli tomu, aby se dotočila dějová linka o domácím násilí. Potom budu mít zase čas na péči o miminko," těší se herečka a vzorná matka v jedné osobě.

 

Více na ulici

 
9 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře