Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přijde nový profesor výtvarné výchovy a bude velice exotický.

Víme, co se strhne v Ulici po prázdninách

aktualizováno 23.06.2010, 00:04 | 23.06.2010, 00:01 | Nova.cz / doma.cz/em

Přijde nový profesor výtvarné výchovy a bude velice exotický.

Pátá sezona Ulice právě vrcholí. Do jejího konce už zbývá nepříliš mnoho, zato však pořádně nabitých epizod. A v nich se do Ulice vrátí hned dva staří známí. První z nich byl kdysi pravou rukou Karla Stránského v jeho rádiu, s druhým měla velké plány kadeřnice Simona Pavlicová. Však si ho také před dvěma lety vzala za manžela. Ano, Pepan se vrací! A návrat to bude opravdu velkolepý.

 

PODÍVEJTE SE NA OKOUZLUJÍCÍHO PEPANA

 


Neméně zajímavá a plná strhujících příběhů i postav bude také šestá řada Ulice. Jak prozradil producent seriálu Michal Reitler, čekají nás například pozoruhodné posily pedagogického sboru: „Nový profesor výtvarné výchovy bude velmi exotický a zábavný, nový matematik zase velice ostrý borec."

 

Ljuba Krbová neboli Anička Lišková o Ulici tvrdí: "Ulice je šťastná v tom, že prochází napříč generacemi, a tak si v ní každý najde svůj příběh nebo svůj osud." A Šárka Ullrichová alias Zuzana Hrubá říká: "Rodina Liškových, k níž svým způsobem také patřím, bude i nadále zraněná a tak trochu stižená nepřízní osudu."

 

PODÍVEJTE SE, CO SE BUDE DÍT V ULICI PO PRÁZDNINÁCH

 

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře