Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jeden z hlavních hrdinů seriálu a zároveň stejnojmenného nového filmu Okresní přebor, Luděk Sobota, na svůj věk nevypadá. Má nějaký recept, jak vypadat mladší?

Žiji zdravě, až na ty panáky, říká Luděk Sobota

Okresní přebor - Václav Orel (Luděk Sobota)
zdroj: TV Nova Okresní přebor - Václav Orel (Luděk Sobota)
aktualizováno 26.03.2012, 13:32 | 26.03.2012, 13:18 | doma.cz/em/Korzo

Jeden z hlavních hrdinů seriálu a zároveň stejnojmenného nového filmu Okresní přebor, Luděk Sobota, na svůj věk nevypadá. Má nějaký recept, jak vypadat mladší?

Herec Luděk Sobota (68), ač mu bude za dva roky sedmdesát, nevypadá na svůj věk. Ani fyzicky nezaostává za mnohem mladšími hereckými kolegy.

 

"Jsem v pohodě. Samozřejmě, nejsem už úplný zajíc, takže trošku dodržuji životosprávu, na což hlavně dbá moje manželka Adina," prozradil Luděk Sobota.

 

PODÍVEJTE NA UKÁZKU Z FILMU OKRESNÍ PŘEBOR:

 

 

"Ale když se nekouká, taky si nějakou tu nezdravou dobrůtku dopřeji. Omezil jsem i víno, ovšem naopak naordinoval jsem si občas nějakého toho panáka. Tvrdý alkohol údajně spaluje bacily, tak jim, potvorám, raději nedávám šanci," vysvětlil Sobota.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Podváděné celebrity! Jak se s nevěrou vyrovnaly?

Řepka a Erbová mají už syna doma! Jaký byl víkend?

Zuzana Vejvodová se po porodu vrací do Ulice

 

Kromě téměř zdravého stravování pečuje Luděk pravidelně i o svoji tělesnou schránku. A dává jí zabrat. V kondici ho udržuje hlavně sport. "Letos jsem se, bohužel, ještě nedostal na lyže. A už to asi nestihnu, ale jinak trávím dost času na kurtu. Zrovna včera jsme si byli s Adinou zahrát tenis. A bylo to fajn," uvedl komik.

 

Luděk Sobota s Adrienou Sobotovou
S manželkou Adrienou. (Foto: Korzo)

 

Ve filmu Okresní přebor, který vychází ze stejnojmenného úspěšného televizního seriálu a bude mít premiéru 29. března, hraje předsedu vesnického fotbalového oddílu Slavoj Houslice.

 

Sledujte filmy a seriály teď hned na VOYO.CZ
 

"Ve skutečnosti bych dobrým bafuňářem nebyl, ale fotbalistou určitě. Je to můj další oblíbený sport, který aktivně provozuji. Hraji za tým Arabela, spolu s kolegy herci a zpěváky, a už se těším, až zase vyběhnu na trávník. Rychlostí sice už tolik neoplývám, ale brazilské finesy stále zvládám dokonale," pochválil se Luděk Sobota s úsměvem.

 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře