Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V sobotu se s Ulicí na nějaký čas rozloučila seriálová Světlana v podání Terezy Bebarové, a ve středu svůj postupný návrat oznámila představitelka Libušky, herečka Zuzana Vejvodová.

Zuzana Vejvodová se po porodu vrací do Ulice

aktualizováno 22.03.2012, 10:29 | 22.03.2012, 09:33 | doma.cz/em

V sobotu se s Ulicí na nějaký čas rozloučila seriálová Světlana v podání Terezy Bebarové, a ve středu svůj postupný návrat oznámila představitelka Libušky, herečka Zuzana Vejvodová.

Po porodu do Ulice přichází tolik oblíbená herečka Zuzana Vejvodová. Seriálová Libuška, maminka dvouměsíčního syna Jonáše, kterého vychovává společně s partnerem, hercem Pavlem Nečasem, se do seriálu vrací téměř po půlroční pauze.

 

PODÍVEJTE, JAK PROBÍHAL ZUZANIN PRVNÍ NATÁČECÍ DEN:

 

 

Dotáčí totiž scény spojené s domácím násilím, které nestihla natočit před porodem: "Pracovní kolotoč mě zatím zaplaťpánbůh nečeká, zatím jen dotáčíme poslední scény, ve kterých se uzavírá dějová linka domácího násilí. Libuška se vrací z Rakouska, kde si s Eliášem (Martin Myšička) prošla ještě větším peklem než tady. Jak to celé dopadne ale neprozradím,“ řekla tajemně herečka.

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Těhotná Bebarová natáčela naposled. Podívejte!

Těhotná Bebarová odchází, máma Vejvodová se vrací

Celebrity, které drasticky zestárly. Hrůza pohledět!

 

Návrat do Ulice byl pro Zuzanu velmi příjemný: "Kolegové a celý štáb mě přivítali skvěle, každý se zajímal o Jonáška, jak se mu daří, a taky jak to všechno zvládám. Je to náročné, ale jsem šťastná,“ svěřila se Zuzana, na které nebyly vidět sebemenší stopy únavy.

 

 

"Musím vypadat hrozně, narozdíl od tatínka, který se ráno budí svěží a odpočatý. Sice mi hodně pomáhá, chodí s malým na procházky, abych měla čas se dospat, je ale těžké usnout na povel, takže se mi to často ani nepodaří. Mám pocit, že už jsem nespala sto let,“ postěžovala si s úsměvem Zuzka.

 

Více na ulici

 

Zuzku na place srdečně přivítali její herečtí kolegové a také uliční štáb. Od kolegů v čele s kreativním producentem Matějem Podzimkem, producentkou Ulice Monikou Hasmanovou a Zuzčiným seriálovým synem Boriskem v podání Vladislava Rouska dostala Zuzana kytici, zlatý dudlík a hrající auto pro malého Jonáše.

 

 

"Všem vám moc děkuju za krásné přivítání. Jonášek bude mít z toho auta za pár měsíců velkou radost, a když vidím, jak to všechno hraje a bliká, je mi úplně jasný, že bude mačkat všechny ty knoflíky najednou, a to pak bude něco pro naše nervy,“ dodala s úsměvem na tváři.

 

Podívejte se na Ulici teď hned na VOYO.CZ

 

Po velkém přivítání, ze kterého měla Zuzana upřímnou radost, však spěchala domů za Jonáškem. S kolegy by se sice ráda zdržela a vyprávěla si o tom, co se za půl roku její nepřítomnosti v Ulici změnilo a událo, mateřské povinnosti jí to ale nedovolily.

 
121 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře