Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V naší rubrice sexy chlapů, zkrátka nesmí chybět tajný agent James Bond, a to ve všech svých filmových podobách. O kterém jste snily vy? Hlasujte a diskutujte!

Který James Bond vám přijde nejvíc sexy?

aktualizováno 04.11.2011, 11:19 | 04.11.2011, 00:00 | doma.cz/ina

V naší rubrice sexy chlapů, zkrátka nesmí chybět tajný agent James Bond, a to ve všech svých filmových podobách. O kterém jste snily vy? Hlasujte a diskutujte!

Postava James Bonda vyžaduje vše, co by sexy chlap a ideální gentlement měl mít – podmanivý pohled, mužné svaly a neodolatelný šarm! Který je podle vás ten nej?


Anketa
Který James Bond je nejlepší?
27 hlasů
Sean Connery
147 hlasů
Pierce Brosnan
70 hlasů
Daniel Craig
Hlasovalo 244 lidí
 

 

Sean Connery coby první představitel nasadil hodně vysokou laťku. Hluboký hlas, chlupatá hruď a vysoká statná figura z něj udělala filmovou hvězdu téměř přes noc. Zahrál si s krasavicemi jako Ursula Andress a Kim Basinger.

 

 

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sexy ragbisté: drsní chlapi s dokonalými těly

Přehled nejvíc sexy mužů světa! HLASUJTE nyní i vy!

Sexy tanečník s tváří andílka, tělem Samsona

 

 

Seana vystřídal o něco elegantnější Pierce Brosnan, v němž se snoubí jemnost britského gentlemana a animálnost nekompromisního zabijáka, který ovšem má jednu slabost – ženy (ostatně jako všichni Bondové). Po Piercově boku se proslavila Halle Berry, jejíž exotická krása po přelomu tisíciletí vyvolala šílenství.

 

 

 

Nejmladší James Bond, je světlovlasý a pořádně nabušený, Daniel Craig. Tenhle netypický hezoun s azurově modrýma očima vás možná na první pohled nezaujme, ale tím spíše překvapí v akci! Sympaťák v jehož obětí by se každá cítila jako něžná květinka, je však odnedávna zadaný. Ulovila ho krásná herečka Rachel Weiss.

 

 

Channing Tatum
(Foto: Oficiální zdroj)

 

 

 
17 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře