Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sexy těla, hluboké pohledy a nekonečně sladké úsměvy – to jsou hlavní přednosti blonďáků, které znáte ze slavných hollywoodských filmů. Teď si je můžete vychutnat i bez trička!

Nejžhavější blonďáci stříbrného plátna! BEZ TRIČKA

aktualizováno 13.12.2011, 00:00 | 13.12.2011, 00:00 | doma.cz/ina

Sexy těla, hluboké pohledy a nekonečně sladké úsměvy – to jsou hlavní přednosti blonďáků, které znáte ze slavných hollywoodských filmů. Teď si je můžete vychutnat i bez trička!

Vánoční dárek? Ne, jen malé ohlédnutí za filmovou sezónou. Nové i staré známé tváře krasavců s blond hřívou, které si podmanili miliony ženských srdcí prostřednictví stříbrného plátna, si nyní můžete bez ostychu prohlédnout bez trička v naší galerii.

 

Fotogalerie

1 / 1 Otevřít fotogalerii

 

Sestavu otevírá mužný Josh Holloway se svými drsnými rysy a dokonalým tělem, hned za ním se prsí Brad Pitt, který samozřejmě v naší sbírce blonďáků nemohl chybět, stejně jako Leonardo DiCaprio a Matthew MConaughley. Ten předvádí atletickou postavu při ranní rozcvičce na pláži.

 

 

 

ČTĚTE TAKÉ:


Polonazí fešáci v sexy džínech

Sexy číšníci! Nechte se obsloužit se vším všudy!

Nejvíc sexy tatínci Hollywoodu se svými dětmi!

 

Andělská tvář Ryana Phillippa, nebo rošťácký kukuč Owena Wilsona vás jistě potěší a rozmělní předvánoční starosti.

 

 

Sérii uzavírá rozesmátý Bradley Cooper a nadaný kanadský herec Ryan Bowling, který si nedávno nabrnknul krasavici Evu Mendes.

 


 

 
23 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Danush 22:42 13.12.2011
Ale notak:) vždyť i tak jsou pěkní.. ale máš pravdu. Naštěstí ani nečtu článek, bůhví, kolik bych tam našla zase chyb:D
elis 12:50 13.12.2011
Ty blbá autorko. když napíšeš BEZ TRIČKA, tak proč tam máš fotky v tričku, v košili, v tílku, v obleku... bez trika je tam JEDINÁ fotka. Jsi fakt dementní vypatlaná kráva.