Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nemusíte se učit seznam pravidel, abyste shodila několik kilogramů. Paní Justýna si vystačila se třemi zásadami a oslňuje krásnou postavou jako nikdy dříve!

TROJKOVÁ DIETA: 35 kilo dole díky třem velkým změnám!

Paní Justýna
zdroj: izismile.com Paní Justýna
aktualizováno 27.11.2012, 12:47 | 27.11.2012, 01:10 | doma.cz/ina

Nemusíte se učit seznam pravidel, abyste shodila několik kilogramů. Paní Justýna si vystačila se třemi zásadami a oslňuje krásnou postavou jako nikdy dříve!

Kila navíc trápily třicetiletou Justýnu už od puberty. „Nikdy jsem přesně nerozuměla, proč jsem silnější než ostatní,“ vzpomíná Justýna na své mládí. Ačkoliv připouští, že změn ve svém životním stylu stačilo udělat jen relativně málo, zato pořádných. „Nemám ráda pravidla a diety, ale při hubnutí potřebujete disciplínu, takže jsem si nějaké vlastní zásady musela nastavit. Po tom, co jsme přečetla pár knížek o zdravé výživě, jsem se rozhodla aplikovat získané rady na sobě,“ říká Justýna.

 

Vyberte si z velké nabídky hubnoucích procedur i kurzů!

 

„Od kamarádek jsem také získala několik tipů a vybrala si z nich ty, které mi nejvíce vyhovovaly,“ vypráví nyní už krásně štíhlá Justýna, která za poslední rok shodila ze 105 kilogramů na úžasných 70 kilo.

 

Zásady hubnutí podle paní Justýny

 

„Všude se dočtete, že je lepší jíst několikrát denně v menších porcích, což mně příliš nevyhovovalo. Neustále se něčím cpát a hlídat, aby to bylo přesně kaloricky vyvážené. Proto jsem najela na režim zeleninových šťáv,“ odhaluje první zásadu paní J. Zeleninové šťávy jí slouží místo svačiny a je s nimi nesmírně spokojená, protože skvěle chutnají, zasytí, doplní vitamíny, ale nezaberou příliš kalorií, takže se po nich skvěle hubne.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Z boubelky sexy kočka: Zbavila se 38 kil, omládla a zkrásněla

Dieta bez diety: 5 šikovných triků čtenářek!

Zpevněte přes zimu bříško a zadeček: Cviky, které ještě neznáte

 

Druhá zásada zní prostě: „Jednou za týden se postím. Vždy si vymezím den, kdy vím, že budu mít hodně práce, a nezastavím se, takže přes den jen popíjím vodu a čaje. Nejhorší pokušení přichází samozřejmě večer. To se snažím vyhnout obloukem kuchyni a okamžitě mířím do postele,“ popisuje své zážitky paní Justýna, která na půst jednou týdně nedá dopustit. Prý se po něm skvěle hubne, navíc i týdně detoxikujete své tělo.

 

Paní Justýna
(Foto: izismile.com)


Poslední zásada je spíše jednoduchý zákaz – Justýna kvůli své kondici vynechala z jídelníčku veškeré polotovary a smažená jídle – tedy pizzy, fast foody, kupované bagety, ale do této kategorie spadá i pití (limonády, džusy, či slazená mléka.

 

K těmto třem zásadám si předsevzala i každé ráno splnit krátkou rozcvičku, a třikrát týdně se odbýt nějaké to kardio (jogging, tanec, jízdu na kole).
 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

kiki 23:35 01.12.2012
gertrudo splachni se do zachoda, pres nikoho tu nevydelas, dementko postizena
gertruda 20:29 30.11.2012
.chcete si přivydělat?
http://www.penizezaemail.cz/?ref=3477...
gertruda 20:29 30.11.2012
chcete si přivydělat?
http://www.penizezaemail.cz/?ref=3477...
Lenča 12:30 27.11.2012
Dámy se všemi Vašemi názory souhlasím a je to pravda - hubnout se nejprve musí v hlavě - mít pevnou vůli a hlavně změnit jídelníček . Já jsem od loňského roku dala 17kg, stále pokračuji, nyní detoxikuji, a za posledních 20 dní mám dole 5 kg, je to super pocit, když z konf. čísla 48 máte 42, jsem ráda že mi to jde, zvedlo se mi sebevědomí, manžel mi denně chválí jak se mu líbim. Kvůli zdravotním roblémům nemohu sportovat, dělá mi potíže chůze a s menšími kg je mi po zdrav. stránce mnohem lépe.Ještě mám před sebou 15 dní detoxu, tak zase bude nějak to kg dole, ale hlavně jsem rozhodntá dál jíst jen zdravě, bez sladkého, a bez příloh .....
Lucinka 09:30 27.11.2012
Toto mě vždy dostane. Ono to hubnutí není o ničem jiném než že člověk opravdu musí chtít. Já zhubla za rok 35.kilo. Furt to nešlo pak cvak a na jednou to šlo samo... ono je to je o tom...buď chci zhubnout a začnu něco proto dělat a nebo chci a zůstane jen u toho *JÁ BYCH CHTĚLA*...moje zkušenost.
Lucka 07:39 27.11.2012
Není v tom vůbec žádná věda. Zhubne každý, kdo z jídelníčku škrtne fast food, pizzy, smažená jídla, bagety a přeslazené pití. Omílá se to všude, ale nikdo se tím neřídí.
Hubnutí je hlavně v hlavě, pokud se člověk nerozhodne hubnout z vlastní vůle a nemá motivaci...nepřepne si to v hlavě...nikdy nezhubne. Ne natrvalo. A přitom je to tak jednoduché.
Eva 06:32 27.11.2012
Kdo chce, určitě zhubne. Nejlepší je to ale v delším časovém období. Já jsem za cca 10 měsíců zhubla 20 kg. Vděčím za to pořadu: Jste to, co jíte. Vybrala jsem si z toho zásadní ponaučení a i potraviny. Jedla jsem i docela dost, pila taky dost. Klidně jsem si dala občas i skleničku vína, piva a šlo to. O sladké nestojím, takže nebyl problém. Když jsem měla na něco chuť, dala jsem si ořechovou směs nebo kousek víceprocentní čokolády. vzhledem ke svému zdraví nemůžu sportovat, a i přes to šla kila dolů. Hlavně jsem se vážila tak po třech měsících, abych třeba nebyla zklamaná, že málo hubnu. Na oblečení se to ale pozná velice brzy. Všem, kdo potřebují zhubnout přeji hodně štěstí.