Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přidejte tyto potraviny do svého jídelníčku a nastartujte rychlejší spalování.

5 nejzdravějších potravin na světě, které vám pomohou zhubnout

Zdravé jídlo
zdroj: Thinkstockphotos Zdravé jídlo
aktualizováno 27.10.2012, 00:00 | 27.10.2012, 00:00 | doma.cz/ina

Přidejte tyto potraviny do svého jídelníčku a nastartujte rychlejší spalování.

Hlídáte si jídelníček i pitný režim? A víte, že můžete udělat ještě víc tím, že přidáte některé potraviny do vašeho jídla, můžete urychlit spalování tuků a profitovat z dalších cenných látek.


Černý pepř

 

Černý pepř vám kromě dobré chuti poskytne i důležité látky, které napomáhají rychlejšímu zažívání. Pepř má pozitivní vliv na regulaci tukových buněk, jak dokazují poslední výzkumy z americké univerzity.

 

Bazalka

 

Čerstvá bazalka přidá každému jídlu nezaměnitelné aroma. Čerstvé lístky bazalky jsou navíc plné železa, které má blahodárný vliv na naši pleť. Bazalka pomáhá proti zavodňování a otékání končetin, takže by vám dámy ve vašem bylinkářském arzenálu neměla určitě chybět.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Radikální DIETA: Ze 108 na 58 kilo: Mladá maminka zhubla šílené břicho
Pevné bříško jako nikdy: 10 minut stačí!
DIETA: Shoďte snadno 2,5 kila do konce týdne!

 

 

Chili papričky

 

Máte rádi pálivé? Pokud chcete zhubnout, tak byste si lehce pálivá a pikantní jídla měli zamilovat. Asijská kuchyně je jich plná. Chili papričky obsahují vzácný kapcain, který má pozitivní vliv nejen na snižování váhy, ale i bojuje proti vzniku rakoviny a dalších onemocnění

 

Černá rýže

 

Zdravější varianta rýže, která možná není u nás tak známá, ale o to víc jí v jídelníčku oceníte. Je plná železa, vlákniny, vitamínu E a antioxidantů obsahuje více než lesní plody.

 

Vyzkoušejte také novodobou metodu hubnutí, laserovou liposukci - nyní v 94% slevě!


Meruňky

 

Toto ovoce se vyplatí mlsat jak čerstvé, tak sušené. Meruňky obsahují vitamíny A, C a E. Navíc vás potěší i vysoký obsah beta karotenu, který zodpovídá za zářivou pleť a silné vlasy. Draslík a lykopen pomáhají vašemu tělu budovat imunitu a podle amerických výzkumů konzumace meruněk snižuje riziko rakoviny jater.
 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

kkkkk 19:23 28.10.2012
chcete si přivydělat peníze? jednoduše!!!!
nebude vás to stát čas ani peníze!
zkuste tohle!!!! stačí kliknout na tento odkaz, zaregistrovat se, a pak už jen rozklikáváte emaily a peníze naskakují sami!!!

www.zumail.cz/jsemzuu/e168cfb603f59ae2
... nejsou to žádné velké obnosy peněz, ale každá koruna dobrá...a hlavně: OPRAVDU TO FUNGUJE!!!

zkuste ještě http://www.penizezaemail.cz/?ref=34776

a taky http://www.themail.cz/ref?user=196965

je to všechno v podstatě to samé, jen jiné firmy....
já mám obojí a vydělávám tím víc peněz!!!

Dani 14:12 27.10.2012
Chilli papričky obsahují kapsaicin...zapomněli jste na citrusové plody, mléčné výrobky, jablka, všeobecně ovoce a zelenina, zelený čaj....na každém serveru je něco jiného :)