Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Toužíte po perfektním bříšku a zadečku? Zkuste bezbolestnou metodu – je bez říznutí.

Bezbolestná obdoba "LIPOSUKCE"? Ano, je to možné!

aktualizováno 07.04.2011, 09:43 | 07.04.2011, 00:00 | doma.cz / ina

Toužíte po perfektním bříšku a zadečku? Zkuste bezbolestnou metodu – je bez říznutí.

Bezbolestnou proceduru odbourávání tuků vyzkoušely vyřazené finalistky HUBNOUCÍ REALITY SHOW v pražském salonu Sára. Petra a Pavla Mázlovy si bříško a stehnanechaly vylepšit přístrojem zvaným Beautytech, který odbourává tuky díky ultrazvukovým vlnám. To znamená že, zásah je bez skalpelů - a tedy i bez jizev!

 

 

Ultrazvukové vlnění můžete využít pro zeštíhlení oblasti bříška, neboli "pneumatiky“, jak poznamenala vtipně Petra Mázlová. Dále kouzelnou sondou zeštíhlíte stehna, hýždě a případně i dvojitou bradu.

 

 

Jak to funguje?

 

Kosmetička nejdřív nanese na vybranou oblast gel (ten funguje jako vodič ultrazvukových vln), poté zapne přístroj, který po celou dobu procedury kontroluje míru a efektivitu vlnění, aby nedošlo k poškození užitečných tkání.

 

Kavitace
(Foto: doma.cz)

 

Ultrazvukové vlny se starají o nabourání tukových buněk a jejich následné zničení. Protože jde o bezbolestný zákrok, tělo tuk vyloučí pomocí lymfatického systému, jednoduše močí. Výsledky jednoho půlhodinového zákroku, který spíš připomíná masáž, můžou být vidět téměř ihned. Kosmetička ze studia Sára k tomu dodává: "Samozřejmě záleží na tom, jak hluboce je tuk v těle uložen.“

 

Kavitace
(Foto: doma.cz)

 

Abyste uzavřela celý cyklus, měla byste absolvovat šest návštěv jedenkrát týdně. Zároveň efekt podpoříte zdravým a netučným jídelníčkem a pravidelným cvičením.
Kavitace pomáhá i při problémech a nehezkých nerovností, které zanechaly plastičtí chirurgové.

 

 

Plusy a minusy kavitace

 

Velkým plusem je, že nemusíte pod "kudlu“ a vyhnete se narkóze. Kavitace nezanechá na vašem těle žádné stopy, po zákroku byste neměla minimálně dvě hodiny jíst, ale to je asi jediné. Okolí o vaší zkrášlovací metodě vůbec nemusí vědět. Nevyřadí vás z pracovního režimu a  oblíbené sportovní aktivity si můžete užívat nadále.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:


DIETA: Tukožroutská polévka - kila půjdou dolů jako po másle!

HUBNEME DO PLAVEK: Jak necvičit!

 

 

Cena jedné procedury (30 minut) se pohybuje kolem tří tisíc korun. Finančně tedy vyjde celý cyklus nastejno jako klasická liposukce.

 

 

Bezbolestnému zákroku podlehly i mnohé mladé celebrity,jako je modelka Agáta Hanychová. Šetrnost novodobé metody umožňuje mladým ženám a dívkám si pomoct od zbytečných tuků.

 

Nepříjemností kavitační liposukce je pískání v uších během zákroku, které je způsobeno ultrazvukovým vlněním. Za nevýhodu můžeme chápat i delší proces a fakt, že se nejedná o fyzické odsátí tukové tkáně, tudíž nejde o doživotní efekt.

 

Odborníci z plastické chirurgie se staví k ultrazvukovému hubnutí skepticky. "Já jako plastický chirurg považuji přes všechny nové a moderní metody za nejúčinnější "starou dobrou“ klasickou liposukci, při které je přebytečný tuk odstraněn z těla,“ dodává Miroslav Krejča, primář oddělení plastické chirurgie z Kliniky GHC.

 

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

hubnutí do plavek 09:17 07.04.2011
Máte po porodu a nevíte si rady, jak zhubnout. Poradíme Vám. Sestavíme Vám program na regulaci váhy dle vašich potřeb. Dále budete mít podporu vyškoleného poradce, který Vás povede po celou dobu hubnutí, ale i potom, což je klíčové proto, aby jste už váhu nenabrali zpět. Kontakt na www.tukydolu.cz
liposukce 06:45 07.04.2011
Pokud si nemůžete nebo nechcete dopřát liposukci je zde osvedčená, vyzkoušená a spolehliví www.idealni-dieta.cz