Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Těhotenství ženě změní život. Není to jen proto, že se jí po devíti měsících narodí nový človíček, který je neuvěřitelným zázrakem. Ovšem během tohoto zázračného procesu pracují hormony, které mnohdy ženy nutí jíst tolik, že to nedokáží kontrolovat.

Jak hubnou celebrity po porodu? Diety jsou často drastické!

Celebrity - 2
zdroj: Isifa / Archiv Celebrity - 2
aktualizováno 30.07.2013, 00:00 | 30.07.2013, 00:00 | doma.cz/roh

Těhotenství ženě změní život. Není to jen proto, že se jí po devíti měsících narodí nový človíček, který je neuvěřitelným zázrakem. Ovšem během tohoto zázračného procesu pracují hormony, které mnohdy ženy nutí jíst tolik, že to nedokáží kontrolovat.

Aby nabrané kilogramy zase shodily, mnohdy procházejí ženy hotovým peklem diet a cvičení. Především celebrity shazují kila v rekordním čase. Je na nich samozřejmě soustředěn zrak veřejnosti a ten tlak je nutí k urychlení procesu. Jak to tedy známé ženy dělají?

 

Celebrity - 4
(Foto: Isifa / Archiv)

 

Jovanka Vojtková

Tanečnice přibrala v těhotenství a po porodu dvacet kilo. S hubnutím zbytečně nepospíchala, ale nyní jí čeká dovolená s manželem u moře a protože pro něj chce být hezká v plavkách a celkově se cítit dobře, začala na sobě trochu makat. Už má sedmnáct kilo dole. Pomohla jí k tomu pravidelná strava pětkrát denně, která je nabitá vitamíny a není v ní místo pro smažená a těžká jídla.

 

Celebrity - 6
(Foto: Isifa / Archiv)

 

Jitka Čvančarová

Herečka nabrala v těhotenství třicet kilo, ale nechtěla držet žádné diety, snaží se hubnout přirozeným způsobem. Dbá především na hodně aktivní životní styl a s malou dcerou se snaží chodit co nejvíc ven. Po osmnácti měsících ještě pořád není na své původní váze, ale moc to neřeší.

 

Celebrity - 5
(Foto: Isifa / Archiv)


Simona Krainová

Modelka rodila císařským řezem a proto se musela nějakou dobu po porodu šetřit a se cvičením nemohla začít tak rychle. V každém případě, jak sama říká, dá jí nejvíc zabrat neustálé běhání kolem dvou synů a ještě ke všemu dostala domů svou vlastní vibrační plošinu, na které tvrdě maká, takže s přebytečnými kilogramy zatočila hned jak se jizva zhojila.

 

Celebrity - 10
(Foto: Isifa / Archiv)

 

ČTĚTE TAKÉ:
Krasavec Petr Suchoň: Už bych chtěl makat na dítěti!

10 důvodů, proč byste určitě nechtěli být dítětem Kate!

KATE: celebrita, která ukázala bříško! Proč je to tabu?

 

Jennifer Garner

Americká herečka není žádná začátečnice, co se rození dětí týče, s hercem Benem Affleckem má totiž dvě dcery a jednoho syna. S poporodními kily se docela prala a po každém dítěti jí to trvalo déle, než se jich zbavila úplně. Jejím klíčem k dosažení nejlepších výsledků je zapojit do cvičení celou rodinu, její holčičky tak mají svoje malé činky a když maminka cvičí, tak se k ní nadšeně přidávají.

 

Celebrity - 3
(Foto: Isifa / Archiv)


Jessica Simpson

Během těhotenství přibrala zpěvačka šílených třicet dva kilogramů a shodit takovou nálož nebylo pro tuhle celebritu vůbec lehké. Především, když jí zvídaví paparzzi byly neustále v patách. Byla na sebe hodně přísná, pravidelně cvičila a nasadila si patnácti denní dietu, která probíhala v pětidenních cyklech. Prvních pět dní mohla tři ovocné koktejly jako hlavní jídla a dvě zdravé svačinky denně. Dalších pět dní už jen dva ovocné koktejly, dvě svačinky a jedno jídlo. V poslední etapě byl jeden ovocný koktejl, dvě svačinky a dvě hlavní jídla.

 

Celebrity - 8
(Foto: Isifa / Archiv)


Mariah Carey

Po porodu svých dvojčátek se musela známá diva také pořádně snažit. Její tělo bylo hodně zavodněné, takže po konzultaci s odborníkem, který jí pomohl zbavit se nadbytečné vody, začala dávat dolů kilogramy. Pomocí oblíbené diety hollywoodských hvězd od Jenny Creigové, která se soustředí především na speciální jídelníček na míru a celkovou změnu životního stylu, ve kterém je místo pro zdravější potraviny a více pohybu, shodila víc než třicet kilo v rekordních šesti měsících.

 

Celebrity - 9
(Foto: Isifa / Archiv)

 

Penelope Cruz

Na shazování poporodních kil má španělka také svůj trik. Jelikož nesnáší cvičení v posilovně, rozhodla se vrátit ke své odvěké vášni a tou je tanec. Předtím, než se stala herečkou totiž tancovala balet. Aby se zbavila poporodních kil tak tancovala i čtyři hodiny denně a své úsilí umocnila ještě Středomořskou dietou.

 

Celebrity - 7
(Foto: Isifa / Archiv)

 

Kate Hudson

Blonďatá herečka přibrala třicet kilo během svého prvního těhotenství, protože při něm byla neuvěřitelně při chuti a nedalo se to zastavit. Spořádala kila hranolek a zmrzliny. Po porodu cvičila každý den tři hodiny a to celé čtyři měsíce, než se jí podařilo tímto extrémním způsobem zhubnout nabité kilogramy. Při svém druhém těhotenství si mnohem více hlídala co jí a aby opět nenabrala tak moc.
 

Kate
(Foto: isifa.com)

 

Kate

Zatím jen ukázala své poporodní bříško, čímž si získala velké sympatie! Mít povolené břišní svaly i několik týdnů po porodu je totiž normální. Kate je ale štíhlá žena, takže se dá čekat, že brzy už na ní nebudou nabrané kilogramy znát vůbec.

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře