Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Blíží se léto a s ním čas plavek. Pokud vás děsí několik kilogramů navíc a máte příliš slabou vůli poprat se s nimi sama, zkuste detoxikační program.

Chcete zhubnout a očistit své tělo? Vyrazte na detoxikační pobyt!

detoxikační pobyt
zdroj: Oficiální zdroj detoxikační pobyt
aktualizováno 27.04.2011, 16:14 | 26.04.2011, 10:30 | Komerční článek / doma.cz / ina

Blíží se léto a s ním čas plavek. Pokud vás děsí několik kilogramů navíc a máte příliš slabou vůli poprat se s nimi sama, zkuste detoxikační program.

Absolvovat ho dnes můžete nejen v lázních, ale třeba i v hotelu na horách. Týdenní očistné a detoxikační programy jsou ideálním novým začátkem.

 

Detoxikace je soubor procedur, které z těla odstraní toxiny, odumřelé buňky, přebytečné soli a tuky. Zároveň urychlí metabolismus a nastartují spalování. Tělo navrátí do rovnováhy a zároveň je prevencí proti onemocněním.

 

detoxikační pobyt
Masáž lávovými kameny zrychluje metabolismus a nastartuje hubnutí! (Foto: Oficiální zdroj)


Ozdravné, hubnoucí a detoxikační kúry teď před létem zažívají velký boom i v Česku. Moderní wellness a spa centra při hotelech nabízejí jak programy proti obezitě, tak programy proti stresu. Dorazit můžete na dva dny, výjimkou ale nejsou ani týdenní intenzívní pobyty s "dohledem“ odborníků.

 

detoxikační pobyt
O absolutní relax se postará tým proškolených odborníků.

 


Jak "detox pod dohledem“ probíhá?


Běžný detoxikační program začíná snídaní, kterou sestavil odborník na výživu, následuje kolečko dopoledních a odpoledních procedur. Ty je možné podle polohy hotelu doplnit o cykloturistiku, pěší výlety nebo tenis. Součástí pobytových balíčků pak bývají volné vstupy do fitness, bazénu, sauny nebo whirpoolu.


Standardem detoxikačních kúr jsou medové masáže, které z pórů a tkání vytáhnou škodliviny. Výrazné detoxikační účinky má i baňkování. A třeba v mariánskolázeňských hotelech si klienti mohou dopřát rašelinovou koupel nebo místní unikum - suchou plynovou koupel v Mariině plynu, která urychluje hojení a zlepšuje prokrvení. Proces hubnutí zase nastartuje masáž lávovými kameny.


Kompletní nabídku procedur mívají hotely „vyvěšenou“ na svých internetových stránkách a vyplatí se hledat. Někde vám nabídnou jen základ, jinde je nabídka o poznání bohatší.

 

detoxikační pobyt
Wellness pobyt si můžete užít i ve společnosti partnera. (Foto: Oficiální zdroj)


Před létem pak vrcholí zájem o programy na zeštíhlení a odstranění tuku. Pobyt zahajuje a končí individuální konzultace s výživovým poradcem. Ten navíc sestavuje i jídelníček po celou dobu pobytu. Součástí kúry jsou i speciální ošetření proti tukovým polštářkům, celulitidě, hodiny aqua gymnastiky, zábaly a masáže. Zeštíhlující pobyt je ideální start pro ty, kteří nemají dostatečně pevnou vůli.


Kromě intenzívních kúr je ale možné vyrazit na detoxikaci jen na víkend a pojmout ji spíše jako relaxaci ve dvou. Pro páry v tomto případě hoteliéři připravují speciální balíčky romantických služeb, do kterých patří například večeře při svíčkách, společná aroma koupel a některé procedury gratis. Pokud navíc zvolíte hotel s certifikací "baby friendly“, není problém s sebou vzít i potomky.


 

Užitečné tipy:

 

OREA HOTELS  největší český hotelový řetězec s více než 20 hotely v těch nejatraktivnějších lokalitách České republiky vybírá z nabídky detoxikačních a ozdravných pobytů:

 


Očista organismu, detoxikace


Intenzívní šestidenní detoxikační program v OREA Hotelu Arnika. Kombinace procedur pomůže odstranit z těla toxiny a nastartovat na léto.

 


Láska hory přenáší 


Nechte sebe a svou partnerku nebo partnera hýčkat uprostřed krkonošské přírody během romantického pobytu v OREA Vital Hotelu Sklář v Harrachově.

 


Speciální zeštíhlující a očistná kúra


Odpočinout si, zhubnout a nabrat nový směr životního stylu – s tím vám pomůže odborný personál OREA Hotelu Monty během týdenního pobytu plného detoxikačních procedur v Mariánských Lázních.

 

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Krásná do plavek 19:53 30.04.2011
Právě teď je ten nejvyšší čas začít se sebou něco dělat. Zde Vám poradí www.hubnete.cz/zdraviavyziva
postava do plavek 11:03 26.04.2011
Chcete si zlepšit postavu do plavek. Sestavíme Vám program na regulaci váhy dle vašich potřeb. Dále budete mít podporu vyškoleného poradce, který Vás povede po celou dobu hubnutí, ale i potom, což je klíčové proto, aby jste už váhu nenabrali zpět. Kontakt na www.tukydolu.cz