Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Někdy jen stačí váš metabolismus pořádně nakopnout. Poradíme vám, jak!

Dieta bez diety: 5 šikovných triků čtenářek!

Hubnutí - 4
zdroj: Thinkstockphotos Hubnutí - 4
aktualizováno 25.07.2015, 00:21 | 25.07.2015, 00:21 | doma.cz/ina

Někdy jen stačí váš metabolismus pořádně "nakopnout". Poradíme vám, jak!

Jsou jednoduché a efektivní. Stačí je jen vyzkoušet. A možná se vám osvědčí natolik, že opravdu zhubnete i bez držení drastických diet.

 

1. Nejím chléb a bílé pečivo

 

"Po porodu jsem přibrala 30 kilogramů a potřebovala jsem se jich zbavit. Dnes jsem o 25 kilogramů lehčí. Ještě mi do finále chybí pět kilo. V podstatě jsem žádnou speciální dietu nedržela. Přestala jsem jen jíst chléb a nahradila ho v případě nutnosti chlebem z bio pekárny, kterou máme u domu. Bezlepkový, špaldový, rýžový či celozrnný chléb mi zachutnal a já jsem díky "bezchlebovej" dietě téměř zpět na původní váze, "podělila se se svým trikem naše čtenářka Lucie.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Z boubelky sexy kočka: Zbavila se 38 kil, omládla a zkrásněla

Speciální britská dieta: Zbavte se 40 kil za 4 měsíce!

Zpevněte přes zimu bříško a zadeček: Cviky, které ještě neznáte


2. Piji studenou vodu

 

"Dočetla jsem se, že ideální je pít jen čistou, obyčejnou vodu. Vyměnila jsem tedy všechny slazené nápoje a minerálky vodou. Jelikož mi vlažná nechutnala, přidávala jsem si do ní led a šťávu z jednoho citronu. Studená voda je úžasná věc, zejména proto, že tělo ji musí ohřát, čímž spálím o něco více kalorií. Navíc citron je plný vitamínu C a dodal nudné vodě chuť. Díky studené vodě jsem o tři kilogramy lehčí, "raduje se další dáma, čtenářka Veronika.


 

3. Miluji pálivé chilli papričky

 

"Zbožňuji pikantní jídla, proto si téměř ke každému dám pastu z chilli papriky a do jídla zase přidávám chilli papričky. Také obyčejnou, bílou papriku si kupuji štiplavou. Zjistila jsem, že díky ní lépe trávím a tak nepřibírám. Pokud milujete pikantní a pálivé, dopřejte si to i kvůli postavě, "radí čtenářka Martina.

 

4. Dejte si vydatnou snídani i oběd

 

"Vždy jsem měla problém s nadváhou, a to zejména kvůli špatným stravovacím návykům. Jídla jsem vždy na poslední chvíli, když už bylo mé tělo řádně vyhladovělé. Začala jsem cvičit a můj osobní trenér mi poradil, abych se k snídani dobře najedla. Stejně i na oběd. Samozřejmě, zdravě, ale vydatně. A opravdu to funguje. Když se ráno a na oběd dobře najím, přijdu domů a ještě dlouho nejsem hladová," vypráví o změně stravovacích návyků Zuzana.

 

"Na večeři mi pak stačí už jen salát nebo kousek ovoce. Spolu s cvičením jsem tak zhubla díky tomu, že jsem jedla víc - hlavně ráno a v poledne. Protože tehdy moje tělo potřebovalo největší přísun energie, kterou stihlo spálit."

 

 

5. Cvičím při úklidu

 

"Jako každá zaneprázdněná žena, ani já nemám čas na to, abych běhala po posilovnách či kurzech. Mám tři děti. A přestože jsem nikdy netrpěla obezitou, časem mi některé partie ochably. Zejména zadek, stehna, bříško a ruce. Proto jsem si řekla, že musím něco dělat."

 

"A tak jsem začala využívat svaly netradičně, při běžných domácích pracích. Když jdu zametat, tak udělám pár dřepů, když se hraju s nejmladším synem, tak mu dělám vleže houpačku na kolenou, čímž posiluji ruce i bříško. Při mytí oken zas posilujeme ruce… Když večer uspím děti, než padnu únavou na gauč, donutím se udělat dvě série výpadů na nohy a cviky na břicho a boky. Všechno, co k tomu potřebuji je jen karimatka,"radí maminka Petra.
 

 
18 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Josefína 14:50 22.11.2012
To jsou zase rady. "Ohřání vody tělem" naprostý nesmysl, tímhle zhubnete až na svatýho Dindy... Navíc minerální vody jsou pro tělo důležité, kvůli těm minerálům, takže jejich úplné vyřazení je dost nevhodné.

Každému funguje něoc jiného. Bez diet je nejlepší hubnout, protože diety jsou prostě často nezdravé. Když už jsou to zkušenosti čtenářek, tak moje zkušenost je nejlepší s podporou metabolismu přírodní cestou, pravidelně užívám http://idoplnky.eu/andropharmia-slim/
Terulína 16:25 21.11.2012
proč nejdou vkládat odkazy?