Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Hvězdy tak často mluví o svých dietách, že se jim nakonec povede je proslavit. Seřadili jsme pro vás tři nejznámější.

Diety hvězd? Zapomeňte na ně!

Hubnutí vás můžedostat do svízelné situace, tak buďte opatrní
zdroj: Thinkstockphotos Hubnutí vás můžedostat do svízelné situace, tak buďte opatrní
aktualizováno 07.05.2014, 00:00 | 07.05.2014, 00:00 | esn

Hvězdy tak často mluví o svých dietách, že se jim nakonec povede je proslavit. Seřadili jsme pro vás tři nejznámější.

Až se někde dočtete, že vaše oblíbená hvězda drží citrónovou nebo nedej Bože drogovou dietu, rychle na to zapomeňte. Hvězdy mají sice na červených kobercích ladné křivky a rozdávají úsměvy na všechny strany, ale nikdo nevíme, co se skrývá pod nánosem make-upu a oním úsměvem. Každému občas nějaká dieta prospěje, zvláště, pokud je její součástí hodně ovoce či zeleniny. Pokud ale dojde k náhlým a opakujícím se změnám nálad, dieta na vás nepůsobí příznivě a měli byste se poradit s odborníky.

 

Ovocná dieta

 

Jak napovídá samotný název, váš jídelníček by se měl podle jejích pravidel sestávat pouze z ovoce, ale odborníci varují, že pokud budete konzumovat pouze ovoce, může vám silně kolísat hladina cukru v krvi. Chybět vám začnou důležité bílkoviny a tuky, které v ovoci zkrátka nenajdete.
Jíst ovoce je ale pro nás důležité, pokud se tedy nebude zaměřovat pouze na jeho konzumaci, jedině tím svému slovu prospějete. Pod přívalem vitamínů se zlepšuje nálada i pleť.

 

 

Nejíst po šesté hodiněTento způsob udržování si tělesné váhy, která nás činí spokojenými, je nejznámější. Odborníci ale upozorňují a radí, že poslední sousto bychom měli pozřít naposledy čtyři hodiny před ulehnutím. Pokud tedy chodíte spát výrazně později, můžete čas posledního sousta přeložit klidně až na osmou hodinu. Protože dlouhé hladovění nám neprospívá.

 

RECEPTY, PO KTERÝCH NEPŘIBERETE ANI KILO:

Tradiční pečený česnek

Zdravý a dietní sendvič

Přírodní kuřecí stehno na fazolových luscích

 

Nejíst vůbec

 

Nejenže to zní hned po prvním přečtením pro většinu z nás děsivě, ale navíc to vůbec není zdravé. Pokud se rozhodnete držet detoxikační dietu, která bude založená třeba pouze na pití nápojů, poraďte se o tomto kroku nejdříve s lékařem nebo odborníkem na výživu. Pokud tak neučiníte, na 99% vás čeká jojo efekt, rozhození vašeho metabolismu a dost možná také psychické zhroucení.

 

 

Pokud chcete začít držet dietu, naučte se počítat kalorie, čtěte obaly potravin, omezte příjem solí a hlavně se hýbejte. Bez pohybu nižší váhy jen těžko dosáhnete!

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře