Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Usmyslela jste si, že do léta vkročíte o něco štíhlejší a zdravější, ale nějak ne a ne se hnout z místa? Pomůžou vám osvědčení přírodní pomocníci při hubnutí!

Exotické spalovače tuků, které vezměte k vodě!

spalovače tuků 1
zdroj: Thinkstockphotos spalovače tuků 1
aktualizováno 03.07.2019, 00:00 | 03.07.2019, 00:00 | doma.cz

Usmyslela jste si, že do léta vkročíte o něco štíhlejší a zdravější, ale nějak ne a ne se hnout z místa? Pomůžou vám osvědčení přírodní pomocníci při hubnutí!

Zařaďte je do svého každodenního menu a uvidíte, že výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Budete se cítit déle sytá, lépe zvládnete únavu i stres a ještě navíc se pozitivně podepíší i na vaší linii. Když podpoříte své snažení i pohybem, či posilováním problémových partií, celkový efekt zdvojnásobíte!


Začněte pěkně od rána

 

Ráno se nadopujte vitamíny a zdravou vlákninou, zapijte vybranými nápoji, které nabudí váš metabolismus. Ovoce bychom měli vychutnávat v dopoledních hodinách, takže si nezapomeňte na každý den vybrat jedno z následujících exotický tukožroutů:


Ananas - Častá konzumace čerstvého ananasu má příznivé účinky pro celý organismus. Je to dobrý zdroj vitaminu C a vlákniny, proto je vhodný i při dietě. Má vysoký obsah enzymů, zejména bromelinu. Tyto enzymy pomáhají při uzdravování, zmírňují různé záněty a zlepšuje trávení. Částečně také urychluje spalování tuků a zabraňuje tvorbě tukové tkáně. Při nákupu ananasu si vyberte ovoce, které je těžké, má zelené listy a voní.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Celebrity posedlé hubnutím: Tohle už je moc!

Shoďte pneumatiku díky 8 TUKOŽROUTŮM

Tloustnete i v létě? Tohle je 7 nejhorších viníků


Grapefruity - jeden růžový grapefruit pokryje denní dávku vitaminu C. Navíc obsahuje betakaroten, který se v organismu přeměňuje na vitamin A, který napomáhá zachovat si mládí a chrání nás pro infekcemi. Grepy se hodí při odtučňovacích dietách. Už po konzumaci jednoho grapefruitu se budete cítit sytá a přitom přijmete minimální množství kalorií. Nahořklá chuť ovoce navíc potlačuje chuť na sladké.


Kokos - Zabraňuje přejídání a je bohatý na hořčík, draslík a vlákninu, které udržují tělo v rovnováze.


 

Odpolední osvěžení


Citron v létě ždímejte do limonád a osvěžujících citronád. Opět pomáhá zahánět chuť na sladké a bojuje v těle proti škodlivým látkám, čím je prospěšný v boji proti celulitidě!


Sezóna melounů začíná a vy byste jí měla co nejvíce využít. Vodní meloun také patří mezi ideální ovoce do dietního jídelníčku. Ačkoliv je z devadesáti procent tvořen vodou, jeho složení dokáže zasytit a navíc obsahuje důležité antioxidanty (vitamín C a beta karoten), které pomáhají s odbourávání toxických látek v těle. Meloun je v severoafrických zemích často konzumován k hlavnímu jídlu, obyvatelé totiž věří, že pomáhá ke štíhlé postavě.

 

Papája - Chceme-li zvýraznit její chuť, pokapeme ji citronem. Papája je vynikající do ovocných salátů a podporuje látkovou výměnu.


 

 

Sladká tečka se západem sluncem


I když moc dobře víte, že by to mělo být nejpozději spíš dvě hodiny před úplným zapadnutím sluníčka. Ovoce byst večer už měli vynechat, ale samozřejmě platí, že než abyste si dali zmrzlinu, či čokoládu, raději sáhněte po vychlazeném melounu, který se i v arabských zemích nabízí běžně jako digestiv. Dále můžete zkusit i kousky pomeranče. Rozhodně lepší se osvěžit čerstvým ovocem než limonádovou šťávou!
 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

pauline 12:21 01.07.2012
s tím ananasem to není tak žhavé, látka bromelin je především v listech a ne v plodu, takže hubnoucí účinek ananas tolik nemá