Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pozor na každé bříško platí něco jiného! Klíč k perfektní postavě? Najděte k jakému typu patří vaše bříško a řiďte se radami odborníka.

Hubněte podle tvaru bříška!

Břicho
zdroj: Thinkstockphotos Břicho
aktualizováno 13.06.2019, 00:00 | 13.06.2019, 00:00 | doma.cz

Pozor na každé bříško platí něco jiného! Klíč k perfektní postavě? Najděte k jakému typu patří vaše bříško a řiďte se radami odborníka.

Většina z nás má za to, že dosáhne plochého bříška nekonečným opakování sedů lehů. Cvičení je důležité pro jakékoliv bříško, ovšem profesionální fitness trenér James Duigan, který se stará o postavy mnoha topmodelkám, přišel s novým objevem, který pomůže i vám. Pro každého platí jiná metoda hubnutí, podle Jamese se odvíjí od tvaru našeho bříška. To o nás totiž prozrazuje více, než by kdokoliv čekal.

 

Zhubněte podle tvaru bříška

 

Náhradní pneumatika


Ačkoliv to nezní nijak lichotivě, je to jeden z nejsnadněji odstranitelných problémů, takže v zásadě můžete zajásat. Pneumatika je způsobená z častého sezení a pojídáním nekvalitních mastných potravin. Jeho majitelky se mají ke sladkému, ale se cvičením je to už horší.

 

Zhubněte podle tvaru bříška


Jak odbourat tukový airback?


Vyhněte se alkoholu! Ten představuje pro vaše břicho velkou hrozbu. Zásobuje vás cukry a zpomaluje metabolismus, čímž brzdí i spalování dalších tuků. Alespoň čtrnáct dní abstinujte, cesta k plochému bříšku bude jednodušší!

 

Potom začněte do svého jídelníčku zahrnovat co nejvíce kvalitních a čerstvých potravin. Vejce, libové maso a zelenina jsou základní potraviny, které nabudí váš metabolismus. Nebojte se ani tučných zdravých potravin. Jezte oříšky, avokádo a ryby!


Abyste odbourala pneumatiku, nevyhnete se cvičení. "Nemusíte však dřít v posilovně. Stačí každý den necelá čtvrt hodinka cvičení výpadů, dřepů, rychlých procházek. A nebo se pusťte do jógy," vyzívá trenér James.

 

Pupíček ze stresu


Ten má na svědomí hektický pracovní život, nedostatek času, vynechávání jídel a odbývání se lacinou bagetou či tyčinkami. Nezdravé návyky se projeví ve formě vystouplého pupíku. "Když se stresujeme, naše tělo produkuje hormon kortizon, který zapříčiní i zvýšení tuků v oblasti břicha," vysvětluje trenér.

 

Zhubněte podle tvaru bříška

 

Napravte své zažívání a zhubněte


Vystresované a pracovně velmi vytížené ženy mívají problémy se spaním. To bohužel podporuje tloustnutí, protože nevyspalí lidé hůře spalují a navíc mívají větší apetit. Může za to hormon leptin, který se nestihne během noci utvořit a následně zabránit zbytečnému tloustnutí. Proto si poručte a choďte dřív spát! Zlepší se vám metabolismus a celkově se to projeví i na vaší linii.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak nepřibrat na dovolené? Snadné triky

Šest triků, jak vypadat štíhlejší na pláži!

Módní triky: Zamaskuj oplácané bříško

 

Posilujte s činkami, či jógou. Vhodné jsou i uklidňující a protahující sestavy jógy, které upřednostněte před kardio cvičním. To pro vás není vhodné, jen by zvyšovalo hladinu kortizonu, vy naopak vyhledejte cvičení, u kterého si odpočine i vaše mysl. Zařaďte do svého programu i dlouhé svižné procházky.


Bříško jako klokaní kapsa


Maminky na plný úvazek se často potýkají s tímto typem bříška. Dokonce poctivě cvičí a snaží se o zdravou stravu, ale chyba může být ve stereotypu – jak jídelním, tak cvičebním. Přílišná snaha v kombinaci s neznalostí může napáchat víc škody než užitku. Takzvané hubnoucí potraviny, často obsahují chemické a rafinované potraviny, které metabolismu neprospívají. Více čtěte: Hubnoucí podvody: Nenechte se napálit!

 

Zhubněte podle tvaru bříška

 

Jak se zbavit vyčuhujícího bříška, které vám kazí siluetu?


Zapomeňte na polotovary (ačkoliv slibují nízké kalorie), raději svůj jídelníček orientujte na vlákninu bohatou zeleninu a celozrnné pečivo. Střídejte různé typy posilování – jógu, cvičení s činkami.

 

Maminkovský polštářek

 

V posledních letech se vám narodilo děťátko a práce bylo tolik, že jste neměla čas sama na sebe a svoji postavu. Stresujete se po porodu, aby bylo bříško co nejrychleji pryč? Zbytečně. Dejte si pauzu a s hubnutím začněte až po dvou nebo po třech měsících.

 

Zhubněte podle tvaru bříška

 

Začněte s posilováním pánevních svalů a podbřišku. Na hubnutí si dejte každý den lžičku rybího oleje a jezte kvalitní potraviny bohaté na "zdravé“ tuky. Ideální jsou oříšky a bílé jogurty.

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

wellness poradce 07:58 26.07.2011
Nedržte diety, které vás pouze odvodní a zničí vám svalovou hmotu! Máme pro vás proteiny,které svaly obnoví a ty začnou spalovat tuky,nastartují metabolismus a regulují pocit hladu. Více na: www.hubnuti.name
radus 19:20 18.07.2011
tento clanek je naprosto o nicem to co tam je napsano to znam uz skoro 20 let pri kazdem cviceni na bricho tak si hnu neuveritelne se zadama pak se 14 dni lecim poradte neco jieho
zdravé hubnutí 19:48 29.06.2011
Na správné hubnutí je třeba správná výživa. Navštivte poradenské centrum v oblasti výživy

www.hubnete.cz/zdraviavyziva

vyplněním dotazníku získáte analýzu stavby těla zdarma.
Jakub 15:15 28.06.2011

http://www.smsmarket.cz/registrace.html/1649
Kdo byměl zájem vydělávat za čtení reklamních SMS necht se zaregistruje

Skutečně to funguje SMSky chodí a dá se díky kvalitnímu proviznímu systému vydělat až několik set korun měsíčně.

150% výdělek za prvních 30 sms. (Tedy 0,45 Kč za obdrženou 1 SMS)
0,30 Kč za každou přijatou sms
propracovaný provizní systém výplata na bankovní účet nebo složenkou do 14 dnů od zažádání.
kdykoli zdarma můžete ukončit spolupráci a už žádné SMS Vám nebudou chodit

Po registraci je třeba ověřit existenci uvedeného tel. čísla (že je Vaše) SMSkou v ceně 10 Kč. ato částka Vám bude ihned přičtena na Váš účet. Takže Vás nic registrace nestojí. Nemáme co skrývat, pouze potřebujeme dostatek lidí nanové reklamní kampaně našich partnerů.

Nic neriskujete pouzezískáváte provizi za přijaté SMS.

http://www.smsmarket.cz/registrace.html/1649 a začněte vydělávat už dnes.
kočička 12:03 25.06.2011
..a co ty hrubé pravopisné chyby,kdo,že to zívá?Ten,kdo článek napsal,je negramot.
Kamila 00:54 25.06.2011
Když už tak airbag a ne airback...pokud něco píšu a píšu to anglicky tak si dám aspoň pozor aby to dávalo smysl..slovo airback by znamenalo "zadní vzduch" nebo "zadní batoh" což asi v tomhle článku nebude dávat moc smyslu..
Pepa 23:18 24.06.2011
Co to je airbaCK ? :)
Pepa 23:18 24.06.2011
Co to je airbaCK ? :)
janina 18:23 24.06.2011
Fakt hroznej článek..........sem se toho dozvěděla......fuj
petra 15:06 24.06.2011
to si delate srandu, to je clanek na zalepeni mista... vyhozene prachy za ilustracni obrazky
1 2