Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přesně o polovinu zhubla Jana díky zábavnému kroužení s obyčejnou obručí. Změnila život sobě i svým blízkým. Dejte i vy obezitě sbohem!

Jana se naučila hula hop: Shodila pneumatiku a půlku své váhy!

aktualizováno 17.10.2012, 00:00 | 17.10.2012, 00:00 | doma.cz/ina

Přesně o polovinu zhubla Jana díky zábavnému kroužení s obyčejnou obručí. Změnila život sobě i svým blízkým. Dejte i vy obezitě sbohem!

Hubnutí máme všichni spojené s odříkáním, nervozitou a někdy i depresí (to když výsledky nepřichází). Příběh Jany dokazuje, že tomu tak nemusí být vždycky. Od chvíle, kdy musela opustit zábavnou atrakci na pouti, protože přes její břicho nešel zacvaknout jisticí bezpečnostní pás, se rozhodla se sebou něco dělat. Pomocí obruče hulahop a instruktážního videa se jí podařilo za první tři měsíce shodit 18 kilo, to jí ovšem nestačilo.

 


Mladá maminka dvou holčiček říká: „Problémy s obezitou máme v rodině, teď ale vím, že se dá vše změnit vlastní snahou. Dost jsme se s manželem přejídali, zkoušeli diety, ale do toho si nedokázali odpustit všechny ty dobré, ale nezdravé věci. Jana se proto rozhodla vše napravit. „Chtěla jsem se zbavit toho příšerného břicha, kvůli kterému, jsem se nejdřív skoro neohnula pro obruč, když mi spadla na zem,“ směje se už nyní.


ČTĚTE TAKÉ:

Perfektní zadek: 10 super cviků od trenérky hvězd

Nejlepší podzimní tukožrouti: Spalujte rychleji!

7 důvodů, proč máte stále hlad

„Jsem ráda, že jsem to dokázala a mohu jít svým dětem příkladem, naučit je správným stravovacím návykům. Nechtěla bych, aby kvůli obezitě museli trpět jako my s manželem. Nepoužíváme doma slovo tlusťoši a podobné ještě horší výrazy. Svým dvěma holčičkám říkám, že jsme byli nemocní a učím je dělat správná rozhodnutí, co se jídla týče,“ vysvětluje svůj postoj Jana.

 

 

Ze 130 na 65 kilo

 

Přesně na polovinu své váhy se Jana dostala až po dvou letech poctivých tréninků s hula hop, i když tvrdí, že už po prvním tréninku věděla, že to bude fungovat. „Hned po první hodině s hula hop, jsem cítila každý sval, i ty, o kterých jsem celý život nevěděla, že je mám. Přitom je to zábava. Když si člověk pustí svojí oblíbenou muziku, ani nevnímá, že by na sobě makal, na rozdíl od úporných tréninků v posilovně,“ svěřuje se Jana se svými začátky s hubnutím.

 

 

Vše nejde hned a chvíli trvá, než si na pohyb s hula hop zvyknete a naučíte se obruč držet i celé písničky roztočenou ve vzduchu. Hula hop posiluje hloubkové svaly celého trupu. Končetiny můžete posilovat také díky krouživým pohybům s obručí, nebo je vhodné najít k hula hop ještě doplňkový kardio sport – plavání, jogging. Jana si oblíbila procházky ve svižném tempu dvakrát týdně, zatímco hula hop se snaží roztočit každý den alespoň na dvacet minut.

 

Objevte také hubnutí s Lipo Laserem, nyní v 92% slevě!

 

Kromě hula hop věnuje Jana pozornost i jídelníčku. „Nechtěla jsem držet žádné diety a pak se litovat, když přijde jo-jo efekt. Takže jsem zvolila cestu menšího odporu, nakupuji více zeleniny a téměř žádné cukrovinky, limonády a chipsy. A ono to opravdu funguje! Díky změnám v jídelníčku zhubnul i můj manžel, takže si konečně připadáme jako normální rodina, uzavírá na konec šťastná paní Jana.
 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Lucinka 16:37 27.12.2012
Určitě to není Češka, na druhé fotce paní pózuje u dveří které mají typickou, americkou kulatou kliku na dveřích které se mi moc z těch USA filmů líbí ale tady se nedají sehnat..jinak hula hop fajn věc, mám taky jednu doma :-)
kkkkk 19:02 17.10.2012
chcete si přivydělat peníze? jednoduše se ZUMAILEM!
nebude vás to stát čas ani peníze!
zkuste zumail!!!! stačí kliknout na tento odkaz, zaregistrovat se, a pak už jen rozklikáváte emaily a peníze naskakují sami!!!

www.zumail.cz/jsemzuu/e168cfb603f59ae2
... nejsou to žádné velké obnosy peněz, ale každá koruna dobrá...a hlavně: OPRAVDU TO FUNGUJE!!!

zkuste ještě http://www.penizezaemail.cz/?ref=34776
je to v podstatě to samé, jen jiná firma...
já mám obojí a vydělávám tím víc peněz!!!!!!


jane 11:46 17.10.2012
http://www.odditycentral.com/news/hula-hoop-helps-...
Novak 11:10 17.10.2012
tak to je borka i tvá kamarádka Jeleno....jinak se máš?????? :DD
Jelena 10:58 17.10.2012
no.. je to borka nevim jestli by to zvladl kazdy.:) moje kamarádka aneta to zvládla také...:))
Nanynka 09:27 17.10.2012
Vážení, ono je úplně jedno, je-li to Češka, Američanka či Japonka. Hlavní tady je - zda takto hubnout funguje.
Karla 08:23 17.10.2012
Mně přijde, že paní na fotce je spíše Skotka, už podle obličeje to není Češka a už vůbec ne paní Jana!
tweety 08:22 17.10.2012
Souhlasím s prvním názorem, jen jsem mrkla na obrázek, hned mě napadlo - typická američanka... nebo snad ne?
čtenář 03:06 17.10.2012
Proč stále oblbujete lidi, ta paní na fotce, se vůbec nejmenuje Jana !!!