Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Oblíbená moderátorka si ráda dopřeje dobré jídlo, a to bez většího omezování. Za štíhlou postavou je tedy něco jiného…

Lucie Borhyová: přišli jsme na tajemství její postavy!

Lucie Borhyová 6
zdroj: Jindřich Kodíček Lucie Borhyová 6
aktualizováno 04.11.2011, 17:11 | 04.11.2011, 16:23 | doma.cz/ina/ Korzo

Oblíbená moderátorka si ráda dopřeje dobré jídlo, a to bez většího omezování. Za štíhlou postavou je tedy něco jiného…

Televizní moderátorka Lucie Borhyová okouzlovala nejen svým širokým úsměvem, ale také vnadnou postavou. Úsměv jí zůstal, ovšem kila šla dolů. Teď je tenká jako niť. "Všichni mi říkají, že jsem moc zhubla, ale to nebyl můj záměr," přiznává Lucie Borhyová.

 

Prý by si toho sama ani nevšimla, protože doma nemá váhu, ale začaly z ní padat nejdříve džíny. "Všechno oblečení se ze mne začalo najednou sesouvat. Tak jsem poznala, že jsem opravdu zeštíhlela, protože se nevážím a váhu doma ani nemám," tvrdí Lucie, která teď měla starosti se synem Lucasem (2 a půl), jenž byl pár dní v nemocnici.

 

Lucie Borhyová - 4
(Foto: TV Nova)

 

"Všechno dobře dopadlo, kvůli němu jsem nezhubla," tvrdí Lucie, která ani nepřipouští starosti s partnerem a otcem svého dítěte Řekem Nikem Papadakisem (34). Ten za rodinou občas do Čech přijede.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Eva Decastelo zhubla 17 kilo! Víme jak

Čisticí kúra, se kterou příjemně zhubnete 4 kila za týden!

Chytré potraviny, které hubnou za vás

Lucie Borhyová
(Foto: Korzo)

 

 

"Nikdy jsem necvičila, ani nedělala nic pro svou postavu. Až teď. Proto ta kila asi šla tak rychle dolů," vysvětluje Lucie.

 

Lucie Borhyová - milovnice dobrého jídla, ale i sportů!

 

Lucie Borhyová je známá milovnice české kuchyně, která si ráda dopřeje svíčkovou, či moravského vrabce, ale zároveň nedopustí na pravidelnou fyzickou námahu a aktivní způsob odpočinku. Posilovna ji sice moc neláká, ale tanec, dynamická zumba a sezónní sporty, to je její! Raději než se omezovat v jídle, si naordinuje pravidelný pohyb, díky němu se jí podařilo, tak rychle zhubnout. Tvarování postavy a spalování kalorií sportem je určitě minimálně pro psychiku lepší, než se celý den hlídat a držet drastické diety.

 

Lucie Borhyová - 1
(Foto: TV Nova)

 

 

„Když si můžu vybrat, tak volím třeba tenis, lyže, nebo zumbu. Bez pohybu moc dlouho nevydržím. Ráda se odreagovávám také při tancování - třeba při salse, to je přímo hojivý balzám na duši i na tělo. Prostě tam, kde se spojuje pohyb s hudbou, je mi asi nejlépe," říká krásná moderátorka Lucie.

 

Pětková dieta: 5 kilo dole zdravě a rychle!

Lucie Borhyová
(Foto: Korzo)

 

 

 

Jako výrazná tvář Novy vstoupila do charitativního projektu na podporu Českého národního registru dárců kostní dřeně. "Dojaly mě příběhy lidí, kteří se díky darované kostní dřeni uzdravili. Proto jsem se rozhodla tento projekt podpořit. A když bude třeba, svou kostní dřeň některému nemocnému poskytnout. Teď, když jsem byla se synem v nemocnici, poznala jsem, jak je nemocný člověk závislý na pomoci druhých. A já chci také nemocným pomáhat," rozhodla se Borhyová.
 

 
9 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře