Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Je možné hubnout pomocí vůně? Nový parfém slibuje, že díky bylinkám esenciálním olejům a dalším přísadám vám pomůže shodit kila!

Novinka: Parfém podporující hubnutí! Přičichněte a zhubněte

Hubnoucí parfém
zdroj: oficiální zdroj Hubnoucí parfém
aktualizováno 22.06.2013, 00:00 | 22.06.2013, 00:00 | doma.cz/ina

Je možné hubnout pomocí vůně? Nový parfém slibuje, že díky bylinkám esenciálním olejům a dalším přísadám vám pomůže shodit kila!

Pro většinu z nás je hubnutí do plavek pořádná dřina a odříkání. Pokud chcete vyzkoušet novou metodu, je tu parfém, který svojí vůní dokáže potlačit apetit, hlad i nárazové chutě. Hubnoucí parfém Diet Slimming není první svého druhu. Již minulý rok francouzská značka Velds přišla s parfémem Prends moi, který slibuje „hubnutí s radostí“. Podle průzkumu mezi ženami 18 – 70 let hubnoucí parfém u tří čtvrtin z nich snížil apetit a 73 procentům bylo i příjemné vůni nosit.

 

Parfém je složen z nejrůznějších bylin a citrusů, které mají pomáhat nejen proti zákeřným chutím, ale také detoxikují organismu a svým složením i přispívají k rychlejšímu spalování.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Perfektní stehna? Zformujte vnitřní strany TŘEMI NEJLEPŠÍMI cviky!

Jak shodit 6 kilo do plavek: Co jíst před a po sportu pro lepší spalování

SEN VŠECH ŽEN: Pevné krásné sexy bříško. Chcete ho?

 

Ne všichni jsou však nadšení tímto novým konceptem hubnutí pomocí čichu. Podle fitness trenérů totiž nebude mít takové hubnutí dlouhodobý účinek a kila se vrátí v nepříjemně známém jo-jo efektu.

 

Hubnoucí parfém
(Foto: oficiální zdroj)

 

Ačkoliv bylinky mají na naše chutě a hlad velký vliv, řešit hubnutí pomocí vůně patří mezi hodně výstřední metody s nejistými výsledky.
 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

ooo 10:08 07.07.2013
To jsou věci. Zkuste si čuchnout k ho... a také vás přejde chuť k jídlu.