Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Není to žádná velká věda, stačí si zažít pravidla a kila půjdou dolu jako po másle!

Pětice zlatých zásad pro rychlejší hubnutí!

aktualizováno 15.07.2012, 00:00 | 15.07.2012, 00:00 | doma.cz / ina

Není to žádná velká věda, stačí si zažít pravidla a kila půjdou dolu jako po másle!

Pravidelně cvičíte, hlídáte si jídelníček, ale nehubnete? Pak zkuste naše tipy. Řiďte se jimi, a i ‚nejzarpurtilejší‘ kila půjdou dolů. Chce to trochu trpělivosti, ale úbytek váhy je zaručený. Vaše tělo začne během několika týdnů efektivně spalovat tuky, a když nepolevíte, budete brzy ve formě.

 

Snídejte vajíčka


Nejlepší možná snídaně pro hubnutí. David Kirsch dostával Heidi Klum do formy po porodu a naordinoval jí k snídani vaječnou omeletu. Dáte tělu to, co potřebuje, a k poledni vás nepřepadne nesnesitelný hlad.

 

 

Aktivní rána


Bez sportu to nepůjde, jděte si zasportovat, a nejlépe hned ráno. I když nespálíte o moc více kalorií než při odpoledním tréninku, ranní pohyb má nesporné výhody. Přes den se vyhnete tučným a nezdravým jídlům. Po ranní dřině si totiž svíčkovou k obědu pořádně rozmyslíte. Navíc hned ráno nastartujete spalování tuků, které pak funguje po celý den.

 

ČTĚTE TAKÉ:


Citrónová dieta: Nejjednodušší hubnutí na léto!


Snídaně: Díky té správné shodíte i 5 kilo


Věčný strašák: Tuky na bocích! Skoncujte s nimi!


 

Místo müsli tyčinky volte ovoce


Pokud si bez výčitek dopřáváte nejrůznější formy müsli tyčinek, pak vás zklameme. Často obsahují velké množství cukru a zhubnete s nimi jen těžko. Nahraďte je kouskem ovoce nebo zeleniny.

 

 

Posilujte
 

Svalstvo a hubnutí jde ruku v ruce. Právě svalová hmota dokáže spálit velké množství tuků. Dokonce i po cvičení, když už je vaše tělo v klidu, pracují svaly jako skutečná spalovna tuků. Do svého týdenního cvičení tak zařaďte pravidelné posilování.

 

Vyzkoušejte také novinku v hubnutí LipoLaaser, nyní v 95% slevě!

 
Večerní zákaz pečiva


Ze svého večerního menu vynechte pečivo, dopřávejte si ho pouze přes den. Obsahuje totiž sacharidy, které brzdí spalování tuků. Vynechte i další potraviny bohaté na sacharidy jako brambory či rýži a uvařte si raději rybí nebo krůtí maso.

 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

halík 14:33 15.07.2012
Já bych se ve tři čtvrtě ráno pro cvičení přetrhla.Pro nic jinýho nežiju.
Správná výživa 14:20 15.07.2012
Každý kdo chce zhubnout by si o tom měl něco zjistit. A to z odborné literatury nebo přímo od odborníka. Všechny "jednoduché rady" a diety způsobují většinou problémy a ohrožení zdraví. Možná by bylo lepší psát články podložené znalostmi odborníka a ne nesmyslné bláboly...
dabel xxx 14:09 15.07.2012
takovýhle hovadiny jsem dlouho nečetl...pekne jsem se pri tom pobavil.