Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Hubněte přes léto s krásnou a oblíbenou moderátorkou! Spolu s profesionálním trenérem pro vás objeví ty nejlepší a nejnovější sporty, které perfektně zformují postavu.

Postavička jako lusk s Míšou Ochotskou! Spiderap vás bude bavit

Vložit video na:

aktualizováno 11.07.2012, 00:00 | 11.07.2012, 00:00 | doma.cz/ina

Hubněte přes léto s krásnou a oblíbenou moderátorkou! Spolu s profesionálním trenérem pro vás objeví ty nejlepší a nejnovější sporty, které perfektně zformují postavu.

Objevte i vy nejefektivnější metody hubnutí a zábavné sporty! Trénink v novém kabátku? To jsou čerstvé trendy ze zahraničí, které se konečně učí i u nás! Pokud jste si stále ještě nenašla sport, který by vás bavil, a díky kterému byste konečně dosáhla vysněné postavy, vyzkoušejte některou z naprostých novinek, které dorazily do našich fitness center. Co se skrývá pod tajemnými názvy jako TRX , Bosu, nebo Spiderap? Jednotlivé novinky vám představí profesionální trenéři a moderátorka Míša Ochotská, která navíc sporty vyzkouší na vlastní kůži. Sledovat její osobní dojmy a naučit se nové cviky můžete celé léto.

 

Podívejte se také na předchozí díl:

Postavička jako lusk s Míšou Ochotskou! Začínáme s novinkou TRX!

V druhém díle si Míša vyzkouší absolutní novinku takzvaný Spiderap. Spolu s instruktorkou se moderátorka obleče do postroje složeného z úchytů a silných gumiček. „Spiderap je pro nás ženy naprosto ideální, spojuje totiž hubnutí, zábavu a posilování zároveň,“ říká nadšeně Míša Ochotská, když se připravuje na další lekci Spiderapu.

 

Míša Ochotská - 2
(Foto: Jindřich Kodíček)

 

Co je to Spiderap?

 

Tato cvičební novinka přišla na trh v tomto roce a po celém světě slaví úspěchy. Díky zátěžovému postroji, který se před cvičením připevní na tělo, dosáhnete lepších výsledků v kratším čase. „Novinka Spiderap je určena pro všechny věkové kategorie. Navíc záleží jen vás, jaký druh cvičení zvolíte. Se Spiderapem můžete cvičit aerobik, jógu, bojové sporty, ale i posilovat na podložce,“ vysvětluje Dáša Šuláková, instruktorka Fitness Aquapalace Praha.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vylepšete bříško: Pneumatiku odbouráte do konce týdne!

Snídaně: Díky té správné shodíte i 5 kilo

Věčný strašák: Tuky na bocích! Skoncujte s nimi!


Lekce Spiderapu s instruktorkou Danou začíná dvacetiminutovým aerobikem, následuje posilování a závěr tvoří důležitý strečink.

 

Míša Ochotská - 3
(Foto: Jindřich Kodíček)


Co na Spiderap říká Míša?

Mně se cvičilo velice dobře, Spiderap je na rozdíl od jiného posilování opravdu dynamický, což mi maximálně vyhovuje. Dlouho jsem závodně tancovala a pohyb na hudbu mám opravdu ráda. U Spiderapu jsem se příjemně zadýchala, ale posilování na podložce jsem cítila i pár dní po lekci.

 

Kde si můžete Spiderap zacvičit?

 

V každém větším a dobře vybaveném fitku. Lekce Spiderapu se cvičí nejčastěji skupinově. Na začátku vám instruktoři vysvětlí princip popruhů a pomůžou s jejich uchením. Za redakci můžeme rozhodně doporučit Fitness Aquapalace Praha, kterému tímto zároveň děkujeme za poskytnutí perfektně vybavených sálů.
 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře