Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dnes chtějí mnozí vydělávat na všem. Zejména na kráse a mládí. Každý den se dočteme o různých dietách a detoxu. Většinou ale ne přírodním, ale díky detoxikačním přípravkům.

Potřebujete detox? Tip na účinnou očistu bez vyhazování peněz

voda-zena
zdroj: Thinkstockphotos voda-zena
aktualizováno 02.01.2015, 00:07 | 02.01.2015, 00:06 | Krásná.cz/MyŽeny.sk / Doma.cz/trm

Dnes chtějí mnozí vydělávat na všem. Zejména na kráse a mládí. Každý den se dočteme o různých dietách a detoxu. Většinou ale ne přírodním, ale díky detoxikačním přípravkům.

A ty něco stojí. Britští odborníci však tvrdí, že jediné, co se při takovém detoxu zeštíhlí a úplně se vyčistí, je vaše peněženka.

 

Detoxikace je totiž tělu vlastní a probíhá denně. Stačí, když ji podpoříte dostatečným příjmem tekutin a kvalitním spánkem. Kdyby k přirozené očistě nedocházelo, tak by vám selhal organismus z důvodu totálního vyčerpání a otravy. Odplavování a odbourávání cizorodých a škodlivých látek probíhá bez naší vůle.

 

"Tělu vlastní detoxikační systémy jsou promyšlené a všestranné. Musí být. Životní prostředí, ve kterém jsme se vyvinuli, je značně nepřátelské," říká toxikolog Alan Boob z Imperial College v Londýně.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jste unavená a nesoustředěná? Na vině může být nedostatečný pitný režim!
Jablečný detox: Rychlé hubnutí s okamžitými výsledky!
Jarní detox: Celebrity vědí, jak na to!

 

Ze všech stran slyšíme o detoxikaci, mnozí nás přesvědčují, že ten či onen výrobek nám zaručeně pomůže očistit si tělo. "Detoxikační proces se nestane účinnějším díky užívání detoxikačních tablet. Šetřete peníze, dejte si sklenici vody a dobře se vyspěte," radí odborník.

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře