Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přetéká vám špíček z kalhot? Změňte to. Máme pro vás návod, jak si pořídit perfektní bříško krok za krokem.

Povislé břicho: 7 nejrychlejších cest, jak se ho zbavit

aktualizováno 02.01.2012, 09:44 | 02.01.2012, 09:44 | doma.cz/ina

Přetéká vám špíček z kalhot? Změňte to. Máme pro vás návod, jak si pořídit perfektní bříško krok za krokem.

Už se na tu povolenou pneumatiku nemůžete koukat? Tak se vybičujte k akci! Štíhlé a krásné bříško může mít každý, chce to ale režim, vůli a vytrvalost. Dobrá zpráva je, že výsledky jsou vidět už po třech týdnech. Na co zaměřit, když toužíte po sexy bříšku?


I malá změny vedou k vytouženému cíli:

 

Krok 1: Každé ráno si dejte 20 sedů lehů a 15 nůžek! Tak začněte ráno. Ze začátku to půjde ztuha, ale brzo si zvyknete vy i vaše břicho. Hlavně budete na své bříško a váš cíl myslet hned od rána, takže se další kroky budou dodržovat snadněji.


 

Krok 2: Medujte si! Cukr nahraďte přírodním sladidlem medem. Sladké nápoje vyměňte za ochucené minerálky a obyčejnou vodu. Svádí vás pokušení v podobě cukrovin a čokolády? Doma to vyřešíte jednoduše tak, že si nic podobného ve špajzu nenajdete. Uspokojit by vás měla lžička medu, nebo med s jogurtem. Hořká čokoláda nebo ovoce také skvěle fungujou při odvykací kúře na sladké.

 

Krok 3: Jídelníček obohaťte o více zeleniny, dietních příloh a hodně vody! A dbejte na pravidelné malé dávky, díky nimž udržíte metabolismus spalovat, ale zároveň ho nesmíte zatěžovat těžkými jídly (smetana, tučné maso a polotovary by měly jít stranou).

 

ČTĚTE TAKÉ:


10 způsobů, jak najít 15 minut na cvičení

Přejídáte se? Víme proč

Povánoční detox: zbavte se škodlivin i špíčků do 2 týdnů

 

 

 

Krok 4: Choďte vzpřímeně! Rovná záda a zatažené bříško byste se měla snažit mít neustále. Vaše figura bude hned vypadat lépe. Obyčejnou třičtvrtěhodinovou procházku proměňte v efektivní trénink. Stačí nasadit na deset minut ostré tempo rychlo chůze a pokračovat ve svižném tempu dál.Objevte také skvělé slevy na hubnutí.

 

Krok 5: Rozcvička u televize! U televize vyskočte z gauče a dejte si patnácti minutovou rozcvičku. Nejdřív se protáhněte v pase několika úklony do stran, potom si zaběhejte na místě. Nasaďte vysoké tempo a kole zvedejte vysoko, dokud budete moct. Potom pokračujte na zemi cviky na břicho. Vedle osvědčených sedů lehů vyzkoušejte:

 

Zvedáky

Lehnete si na podložku a budete zvedat a zpět pokládat natažené nohy. Vztyčte je před sebe tak, aby s trupem svíraly pravý úhel. A dejte se do posilování. První osmičku posilujte s rukama za hlavou, při druhé sérii předpažte a přitahujte hrudník k nohám v této pozici.

 


Nůžky a prkno
Na řadu přijde „šlapání na kole“, pro zdatnější „nůžky“. Počítejte pomalu do dvaceti. Přetočte se na bříško a s nádechem namáhané břišní svalstvo protáhněte. Poslední chuťovka vás čeká v poloze „prkno“. Jde o výdrž, která by se vám měla s každým dnem zlepšovat. V absolutně rovné póze (dle obrázku) zůstaňte alespoň deset vteřin. Objevte také skvělé slevy na hubnutí!

 

Přibrali jste? Zrychlete metabolismus sedmi zásadami

 


Krok 6: O víkendu sportujte. Do nového roku vykročte aktivní nohou! Jogging, běhání, nebo i procházky zařaďte pravidelně do víkendového programu. Bříško vyformujete i tancem, nebo plaváním.


Krok 7: Připravujte si do práce svačiny! Vybaveni svačinkami, nebudete mít po celý den nouzi o jídlo, ale zároveň budete mít kalorie pod dohledem. Svačinky, těstovinové, nebo kuskusové saláty si připravujte už večer předem.

 

 
7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Tlusťoch 20:17 06.03.2012
Jsem rád, že kromě cvičení na stránkách najdeme i reklamu na zravou stravu. Dnes na Hambáče od Mekáče a čkoládu Milka. Fakt bomba ani jsem něvěděl jak je to zdravé. Hned si du nějaké koupit, abych zhubnul. Díky za inspiraci.
Agáta 18:44 09.01.2012
Tuková buňka je furt hladová,
jediná cesta, jak ji vyprázdnit je křupnout jí membránu zásobníku
www.kavitace-liposukce-praha.cz. to perfektně vysvětluje
v ostatních případech se buď krmí nebo vyprazdňuje ale víc krmí...
nevíte si rady 13:17 07.01.2012
Vše co potřebujete,
je účinná výživa, která vás rychle
dostane tam, kde chcete být... www.hubnete.cz/bezobtizi
Notes 09:53 02.01.2012
Tsss. Fungujou ? Přečtěte si pravidla !