Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Trápíte se již dlouho s nadváhou? Paní Martina, která o svých zkušenost vypráví v exkluzivním rozhovoru, měla podobná problém.

Revoluční hubnutí: paní Martina shodila 36 kg!

Vložit video na:

aktualizováno 28.07.2011, 15:35 | 28.07.2011, 04:52 | doma.cz/ina

Trápíte se již dlouho s nadváhou? Paní Martina, která o svých zkušenost vypráví v exkluzivním rozhovoru, měla podobná problém.

Metabolic Balance je výživový program určený pro úpravu látkové výměny a tělesné hmotnosti. Byl vyvinut lékaři a odborníky pro výživu na základě dlouholetých zkušeností a ve světě je již slaví několik let úspěchů. Nyní se tento speciální hubnoucí program dostal i k nám.

 

Objevte jeho princip a zhubněte! Nejen kvůli okolí a pocitu, ale především kvůli vašemu zdraví. Metabolic Balance program nekopíruje ani se nepodobá žádné hubnoucí dietě, nýbrž jde o sestavení jídelníčku podle vašeho krevního rozboru. Právě krev prozradí, jaké živiny vám chybí a čeho máte naopak nadmíru.

 


Díky moderním přístrojům a odborníkům dosáhnete tedy rovnováhy ve vašem těle, která je nejdůležitějším klíčem ke zdraví i přirozeně štíhlé postavě. Metabolic Balance probíhá v čtyřech fázích, během nichž se postupně dopracováváte k vysněnému ideálu.

 

Tento program vyzkoušela i paní Martina Hofbauerová, která se v exkluzivním rozhovoru ve Snídani s Novou podělila o svoje zkušenosti. Metabolic Balance pomohl i paní Martině, která se po celý život trápila s nadváhou, zkoušela drastické diety, cvičení i posilování, ale nakonec se kila po nějaké době vrátila jo-jo efektem zpět. Na podzim vyzkoušela revoluční "ozdravný“ program metabolic balance a z 98 kg se nyní pyšní neuvěřitelnými 62 kilogramy. Její váha už nekolísá a jídla si také neodpírá.
 

 

 

 

Jak to funguje?


Z přesného naměření vašich hodnot se navolí to správné složení potravin, tak aby se celý organismus dostal do rovnováhy a metabolismus – trávení i spalování tuků, mohl fungovat na plné obrátky. Potraviny se však nevybírají podle obsahu tuků nebo kalorií, jak tomu je v mnohých dietách, ale jediným kritériem je působení jejich vliv na hormony.

 

Přijímání jídla se omezuje postupně a úměrně přibíráte ke svému režimu pohyb. Metabolit Balance program zaručuje zdravé hubnutí bez ztráty svalů a nehezké vytahání kůže.

 

ČTĚTE TAKÉ:


Deset tipů, jak rychleji spalovat tuky!

SPECIÁL: Diety a hubnutí v létě

 

Dosažením harmonie ve vašem těle si pomůžete i od civilizačních chorob. Metabolic balance programem se např. léčí cukrovka, nespavost, migréna i vysoký krevní tlak..

 

Přesný princip programu najdete ve videu.
 

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

midedula 15:14 29.02.2016
Ahojte všichni, dnes začínám s Metabolic balance a vkládám a mám velká očekávání. Založila jsem proto skupinu na FB https://www.facebook.com/groups/1062031723839081/. Zatím jsem tam sama, ale doufám, že se najdou další odhodlanci, kteří se ke mně přidají. A budeme to naše snažení prožívat společně.
Těším se na vás, mějte se a smějte se :)
zhubněte zdravě 16:17 30.07.2011
Zhubněte na tucích a ne na svalech, jak na to se dozvíte na www.hubnete.cz/bezobtizi
Pepe 12:33 30.07.2011
aukce oblečení - 1 Kč HM, Zara, Esprit, Amisu http://aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=8821435
Kotě 11:49 30.07.2011
Všechno jde když se chce,i bez jakýkoliv vyhazování peněz za nějaké doktory a vyšetření.Chce to jen pohyb a k tomu vyváženou stravu.Já mám od února 14kg dole a bez pohybu si už život nedokážu představit,zmizely mi problémy jako je bolest celeho tela,unava a kolisavy tlak.stačí jenom chtít a začít pro to něco dělat hned,né až od zítra...
Káča 14:10 29.07.2011
Terko, nedivte se, že jste opět přibrala, když jste najela do starých kolejí. Krátkodobá dieta nic nespasí, důležitá je trvalá úprava životního stylu, což je mnohem těžší. Každopádně je to drahá sranda, taky mě to pokaždé odradí, i když bych to taky potřebovala :-)
Tereza 19:49 28.07.2011
Také jsem absolvovala (jsou to cca 3 roky) hubnutí ve středisku pro metabolické poruchy u nejmenované lékařky - zdůrazňuji lékařky, upravený jídelníček jsem dodržovala necelý rok, zhubla jsem 17 kg, když jsem ,,jídelníček" vrátila do starých kolejí, přibrala jsem 30 kg. Za to jsem zaplatila vstupní poplatek 2500 Kč, vyšetření krve 1700 Kč a každou návštěvu 2 x za měsíc 300 Kč. Raději budu dodržovat doporučení mojí babičky - malý dvorek, dlouhý bič. Ter
wellness poradce 19:48 28.07.2011
Potřebujete shodit nadbytečná kila a dodat více energie? Odborně poradíme, vytvoříme redukční program dle Vaší individuální potřeby. Chutné produkty na přírodní bázi-100% výsledek. Klientský servis ZDARMA!
Majka 17:43 28.07.2011
Všechno v reportáži vypadalo hezky, snadno atd...Ale dámy zapomněly dodat, že nejprve musíte zaplatit cca 8500,- Kč a teprve potom se s Vámi budou o tomto stravování bavit...Jen by mně zajímalo, co na takový způsob stravování říkají dietologové - jíst po pěti hodinách???
Hezký večer,
Majka :-))
Jana 17:31 28.07.2011
Ja sem pred rokem mela 97kg ted mam 62kg a nepotrebovala sem zadnou takovou dietu.sama sem si svuj jidelnicek upravila,jezdim na kole a kila mi sly sami dolu.