Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Známá a oblíbená cvičitelka Hanka Kynychová nám prozradila svá tajemství. Její recept pro krásnou postavu i po čtyřicítce vyzkoušejte i vy!

Rozhovor s Hankou Kynychovou: Jak se udržuje v kondici?

Vložit video na:

aktualizováno 30.06.2011, 05:23 | 30.06.2011, 00:00 | doma.cz / ina

Známá a oblíbená cvičitelka Hanka Kynychová nám prozradila svá tajemství. Její recept pro krásnou postavu i po čtyřicítce vyzkoušejte i vy!

Profesionální fitness trenérka Hanka Kynychová je maminkou tří dětí. Celodenní shon kolem nich jí dá pořádně zabrat a čas pro sebe samotnou jen těžko hledá. Přesto ve svých třiačtyřiceti letech vypadá mladistvě, svěže a energicky.

 

Hanka Kynychová
(Foto: TV Nova)

 


Jak to děláte? Jakým způsobem s udržujete v kondici?

 

Má doma holky, které jestě nechodí do školky a to je docela tvrdé. Jedna běží tam a druhá tam, párkrát si jdu zacvičit, takže jsem neustále v pohybu a v akci! Ale je pro mě důležitý i odpočinek, kdy můžu vypnout, nebrat telefony a rozjímat. Společnou poklidnou snídaní začínáme doma každý den! Snažím se k tomu vést i děti a opravdu se ráno bez spěchu najíst.

 

Hanka Kynychová
(Foto: Mediafax)

 

 

A co si k té snídani dáváte nejraději?

 

Protože mám vlastní domácí pekárnu, vždycky si pochutnám na čerstvém chlebu a domácím máslu, když je to trošku mimo pravidla zdravé a nekalorické snídaně, směje se Hanka.

 


ČTĚTE TAKÉ:


Šest tipů, jak pohodlně v létě hubnout!

Upoutejte pozornost zadečkem! Vytvarujte ho k dokonalosti
 

 
Máte nějaké pravidlo, které v žádném případě neporušujte?

 

Teď mám jednu novou zásadu. Jelikož jsem si prošla obdobím, kdy jsem se přepracovala a zapomněla jsem na to, že hlava a tělo měly být v harmonickém souladu a pravidelně odpočívat, načerpat novou sílu. Takže teď razím razím motto: Co mi říká hlava, je dobré i pro moje tělo! Nepřepínám se a jsem více v pohodě.

 

Hana Kynychová s manželem
(Foto: Korzo)

 


A jak tedy nejraději relaxujete?

 

"Nejraději se seberu a jdu do hlubokého lesa, kde mám naprostý klid, nikdo na mě nemluví, ani nic nechce. Načerpám novou energii a srovnám si myšlenky,“ dodává na závěr sympatická Hanka.

 

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

mahulenka 18:43 30.06.2011
No, paní Hanka Kynychová na svých 43 let vypadá, tak nevím proč se máme divit? Tělo, pleť na to odpovídá. Je jen na ní, na kolik se sama cítí. Možná se cítí na míň, protože její zaměstnání je vlastně její koníček, proto chodí do práce ráda. A doma nemusí vůbec nic, protože jí hospodyňku dělá její manžel. Čímž se ona ráda v rozhovorech chlubí.
www.tukydolu.cz 16:32 30.06.2011
Zhubni na tucích a ne na svalech.