Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Naznačuje vám okolí, že sedět vedle vás v práci, nebo v autě, není moc příjemné? Pozor na skryté příčiny tělesného zápachu! Zbavte se ho jednou pro vždy.

Smrdíte? 6 záludných příčin tělesného pachu

Kolíček
zdroj: oficiální zdroj Kolíček
aktualizováno 09.06.2012, 13:18 | 09.06.2012, 00:00 | doma.cz/ina

Naznačuje vám okolí, že sedět vedle vás v práci, nebo v autě, není moc příjemné? Pozor na skryté příčiny tělesného zápachu! Zbavte se ho jednou pro vždy.

Není řeč jen o pocení. Potíme se všichni, ale to ještě neznamená, aby si lidé vedle nás museli zacpávat nos. Důležité uvědomit si a začít řešit příčiny zápachu, nikoliv jen jeho důsledky. Každý den nové oblečení, ranní sprcha a deodorant neustále při těle vás totiž nespasí. Odhalte původce a zdroje nadměrného tělesného zápachu:

 

1. Antikoncepce a další léky

 

Příliš mnoho prášků, jejich vzájemné křížení má vedlejší účinky, které mohou způsobovat nepříjemný štiplavý tělesný zápach. Například některé druhy antikoncepčních pilulek způsobují sucho v ústech, což vede k větší produkci síry v ústech. A síra, pokud si vzpomínáte, „voní“ podobně jako shnilá vajíčka. Také léky jako paracetamol (Tylenol), antidepresiva a pilulky na hubnutí mohou vést ke zvýšenému pocení. Máte-li obavy, vždy nezapomeňte číst příbalové letáky u vašich medikamentů.

 

Objevte také novou metodu hubnutí - kryolipolýzu, nyní v 94%slevě!

 

2. Nedostatek vitamínů a minerálů

 

Hlavně magnesium patří mezi nejvíce přehlížené potravinové doplňky, přitom kromě pozitivního vlivu na fungování metabolismu, paměti, dokáže také eliminovat tělesný zápach.

 

Kolíček
(Foto: oficiální zdroj)

 

3. Příliš mnoho smaženého jídla

 

Všichni víme, že příliš mnoho koření curry, cibule, nebo česneku, je z člověka cítit. Bohužel smažená jídla nejsou v tomto ohledu nijak pozadu. Hranolky nasáklé olejem v žaludku ztěžknou, což způsobuje špatné trávení a tím i tělesný pach.

 


ČTĚTE TAKÉ:

Co na léto musí PRYČ z ledničky!

Celulitida - máte šanci se jí do léta zbavit! KOMPLEXNÍ PLÁN

Nejlepší posilovací sestava pro ženy

 

4. Gumový medvídci

 

Milujete želé a gumové medvídky? Tak pozor ať se jich nepřejíte. Žádné sladké nepřispívá k tělesným vůním, protože nakvašuje a komplikuje trávení předchozího jídla, navíc zpomaluje metabolismus. A nemusíme se dlouho rozepisovat o tom, co sladké znamená pro vaši postavu.


5. Špatný deodorant

 

Zní to šíleně, ale některé deodoranty mohou tělesný zápach zhoršovat. Složení antiperspirant, deodorantů a tělových krémů a sprejů mohou podporovat mini bakterie žijící na naší kůži, a právě jejich přemnožení, znamená, že namísto voňavého kosmetické pomoci se dočkáte opačného efektu.

 


6. Dieta bez příloh

 

Jídelníček se z velké části podepisuje i na tělesném zápachu. Dieta bez příloh je velmi oblíbená kvůli svým rychlým účinkům, ale pozor – vajíčka, ryby, játra se pouze v kombinaci těžko tráví. Proto mohou často monodietně zaměření lidé, výrazně zapáchat.
 

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Katka 23:05 04.09.2013
Nino: kde máš tu hrubku?
Nina 01:45 29.03.2013
gumoví medvídci

fuj, takové hrubky!!
Tulik 21:43 11.06.2012
to je hrůza, kdo píše tyhle bludy?
lena 14:43 10.06.2012
a když se přidá zápach z úst,tak to je fakt něco.....
Hloubálek 13:47 09.06.2012
Ženská se vdá pro prachy za 70.-letého dědka. Brzy umře a nebude mě obtěžovat se sexem - myslela si. O svatební noci se děda jde umýt do koupelny. Za chvíli se vrátí na obrovském ztopořeném penisu má nasazený prezervativ, v ruce špunty do uší a na nose kolíček na prádlo. Novomanželka jen polkla naprázdno a zeptala se ho: "Na co máš ty špunty do uší a ten kolíček na nose?" Děda na to: "Dvě věci na světě k smrti nesnáším. Příšerný ženský řev a zápach pálící se gumy ... "
samovar 13:38 09.06.2012
Když už jsme u toho - smrdí prase praseti ???
asfre 11:29 09.06.2012
Od kdy je magnesium vitamínem ? Není to náhodou minerální látka ?
asfre 11:28 09.06.2012
Od kdy je magnesium vitamínem ? Není to náhodou minerální látky ?