Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pročistěte své tělo a vylaďte jeho siluetu.

SOUTĚŽ o poukázky na 40 vstupů do Bikram Yoga Studia

Jóga - 7
zdroj: Oficiální zdroj Jóga - 7
aktualizováno 23.04.2012, 10:32 | 23.04.2012, 09:35 | doma.cz/kat

Pročistěte své tělo a vylaďte jeho siluetu.

Bikram Yoga je moderní dynamické cvičení, které Vás dostane. Je to původní hot yoga - životní styl se 40 letou tradicí a výsledky po celém světě, který vám předáváme přesně v té formě, v jaké nám byl svěřen. Neměníme to, co funguje.

 

Po odcvičené lekci se cítíte jako znovuzrození. Bikram Yoga má silné detoxikační účinky na lidský organismus a působí pozitivně na psychiku. Aktivní formou zbavuje lidské tělo škodlivých látek, odbourává stres a dodává energii. Pravidelným cvičením Bikram Yogy efektivně zformujete svou postavu a posílíte svalstvo v celém těle. Cvičením v teple dochází k efektivnějšímu spalování kalorií a tuk mizí.


Lekce Bikram Yogy je dynamický 90-ti minutový program 26 poloh Hatha jógy (fyzické jógy) a dvou dýchacích cvičení, který se praktikuje v sále vyhřátém na 42 °C. Je to vědecky sestavená metoda stlačování, protahování a posilování, kterou se stimulují všechny systémy lidského těla. Každá z těchto poloh systematicky připravuje tělo na polohu následující, pořadí se nikdy nemění.

 

Jóga - 3
(Foto: Oficiální zdroj)

 

 

Vyhrajte 5 poukazů na cvičení Bikram Yogy v luxusních studiích

 

Studio v ulici Karoliny Světlé v Praze je první Bikram Yoga studio v České republice. Pro svou se strategickou pozicí v historickém centru města, nedaleko Karlova mostu, má proto úžasnou atmosféru a domácí nenahraditelný charakter.
Sál, ve kterém se cvičí, je vybaven topením v podlaze, které stále udržuje krásně vyhřátou místnost na 37 stupňů Celsia a topením podél oken, které vytápí místnost na požadovaných 42 stupňů Celsia.


Moderní klimatizace zajišťuje přívod čerstvého ohřátého vzduchu do místnosti a to do celého prostoru rovnoměrně.
Cvičí se na ručnících, které vstřebávají pot, a podložkách, které pravidelně pereme v pračce na 60 stupňů. Po každé lekci jsou ošetřeny antibakteriálním přípravkem. Na podlaze v sále je zbrusu nová dřevěná podlaha ošetřená protiskluzovým nátěrem.

 

Jóga - 8
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Od září 2011 pro vás Bikram Yoga Prague otevřelo své druhé studio na Pankráci. Při vstupu na vás čeká zázemí s prostornou, vzdušnou, prosvětlenou recepcí, možností občerstvení v Juice baru a hlídání dětí. Najdete zde k zakoupení kvalitní jóga oblečení a po lekci můžete odpočívat ve venkovním zahradním prostoru. Yoga sál provoní dubová vyhřátá podlaha a dámy jistě ocení velké šatny s 12 sprchami a prostor k vysoušení vlasů.


Cílem tohoto velkorysého projektu je odlehčit kapacitě prvního studia v centru města a nabídnout stávajícím klientům možnost parkování. Lidé žijící a pracující v lokalitě Pankráce a okolí tak budou mít jedinečnou příležitost využít tohoto aktivního fyzického cvičení v příjemném prostředí a to hned naproti nákupního centra Arkády, které jim pomůže odreagovat se a také se lépe soustředit na práci a život jako takový.


Více informací najdete ZDE!

 

Jóga - 9
(Foto: Oficiální zdroj)

 

 

Vyhrajte a zacvičte si!


Po skončení Soutěže vylosováno pět výherců, z nichž každý získá voucher na 40 vstupů do Bikram Yoga Studia v Praze.

 

Stačí jen odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí:


Při kolika stupních se Bikram Yoga cvičí?


a) při 100 stupních Celsia
b) při 42 stupních Celsia
c) při 60 stupních Celsia


Svoji odpověď zaslat nejpozději do 29.04.2012 (včetně) na e-mailovou adresu soutez@doma.cz. Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Yoga“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, email a telefonní kontakt.

 

HERNÍ ŘÁD
internetové soutěže Doma.cz o vstupy do Bikram Yoga studia
______________________________________________________________________________________

1. Vyhlašovatelem soutěže o vouchery na 40 vstupů do Bikram Yoga Studia v Praze (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, IČ: 45800456 (dále jen „CET 21“). Spolupořadatelem Soutěže je společnost BIKRAM YOGA PRAGUE s.r.o., která poskytuje ceny pro výherce Soutěže.
2. Soutěž je veřejnou soutěží podle § 847 a násl. občanského zákoníku. Soutěž bude probíhat v době od 23.04.2012 do 29.04.2012.
3. Soutěže se může za níže uvedených podmínek zúčastnit každá fyzická osoba, s výjimkou osob, které jsou v pracovně-právním, občansko-právním, obchodně-právním či jiném obdobném právním vztahu k CET 21, spolupracujících přímo či nepřímo na realizaci Soutěže, a osob blízkých těmto osobám (ust. § 116 občanského zákoníku), za předpokladu, že mají přístup k relevantním informacím spojeným se Soutěží.
4. Úkolem soutěžících bude správně zodpovědět soutěžní otázku, která bude vyhlášena dne 23.04.2012 na internetových stránkách http://www.doma.cz, a svoji odpověď zaslat nejpozději do 29.04.2012 (včetně) na e-mailovou adresu soutez@doma.cz. Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Yoga“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, email a telefonní kontakt. Soutěžící berou na vědomí a souhlasí s tím, že jejich jméno, příjmení a místo bydliště budou v případě výhry zveřejněny na internetových stránkách http://www.doma.cz.
5. Každý soutěžící může do Soutěže zaslat pouze jeden (1) e-mail s odpovědí na soutěžní otázku. Porušení tohoto pravidla je důvodem pro vyloučení soutěžícího ze Soutěže.
6. Ze všech soutěžících, kteří správně zodpoví soutěžní otázku a jejichž e-mail obsahující požadované údaje bude na uvedenou e-mailovou adresu doručen ve stanovené lhůtě, bude po skončení Soutěže vylosováno pět (5) výherců, z nichž každý získá voucher na 40 vstupů do Bikram Yoga Studia v Praze. Vouchery jsou nepřenosné a je možné je uplatniv ve studiích: Bikram Yoga Studio, Karolíny Světlé 8, Praha a Bikram Yoga Studio, Na Pankráci 121, Praha.
7. Výherci budou o výhře informováni emailem na adresu, kterou uvedli ve výherním soutěžním emailu, a současně jim budou sděleny instrukce ohledně převzetí ceny. Nepřevzaté ceny propadají bez náhrady.
8. Správná odpověď na soutěžní otázku a jména výherců budou zveřejněny na internetových stránkách http://www.doma.cz. Výsledky Soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.
9. Na regulérní průběh Soutěže bude dohlížet Martina Vrňáková, koordinátor PR. V případě jakéhokoli sporu souvisejícího se Soutěží nebo tímto herním řádem je rozhodnutí CET 21 ve všech ohledech konečným a závazným a soutěžící jsou povinni se mu podřídit. Účastí v Soutěži soutěžící vyjadřují svůj bezvýhradní souhlas se zněním tohoto herního řádu a podmínkami Soutěže.
10. CET 21 si vyhrazuje právo vyloučit ze Soutěže soutěžícího, u kterého zjistí nebo bude mít důvodné podezření, že nesplňuje podmínky účasti v Soutěži stanovené tímto herním řádem, a/nebo porušuje či obchází pravidla stanovená tímto herním řádem.
11. CET 21 si vyhrazuje právo pravidla Soutěže a tento herní řád dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti Soutěž přerušit nebo ji ze závažných důvodů zcela odvolat. V případě nepředvídaných okolností si CET 21 vyhrazuje právo poskytnout výhercům namísto cen uvedených v odst. 6 náhradní ceny obdobného typu.
12. Tento herní řád bude po dobu Soutěže uveřejněn na internetových stránkách http://www.doma.cz.

 

 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře