Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zajíci v krabici je box, který je nyní žhavou novinkou na trhu. Stojí za ním pár mladých lidí, kteří se snaží prosazovat kvalitní potraviny.

Vyzkoušejte kvalitní a zdravé potraviny: ZAJÍCI V KRABICI

Zajíc v krabici WENDY - 2
zdroj: Jakub Deml Zajíc v krabici WENDY - 2
aktualizováno 24.03.2014, 10:06 | 24.03.2014, 10:06 | Wendy Vill Felton/Krasna.cz

Zajíci v krabici je box, který je nyní žhavou novinkou na trhu. Stojí za ním pár mladých lidí, kteří se snaží prosazovat kvalitní potraviny.

Pojďme se podívat, jak se jim to daří... Představím ti aktuální Zajíce v krabici. (O Zajících v krabici jsme již psali zde.)

 

Když jsem si krabici odvážela domů z televize Nova, celou cestu mě provázela krásná kořeněná vůně, která se linula z krabice. O to víc jsem se těšila, až ji otevřu a konečně zjistím, co to tak úžasně voní. V krabici byl dopis od zajíců (Petry a Vaška), kde krátce představili nový boxík, dále samozřejmě přehled produktů, které se v boxu vyskytují a o každém z nich bylo na papíru pár slov. Moc mě potěšily kartičky s recepty, co všechno je možné z produktů v krabici vykouzlit. Myslím si, že to je k věci, protože při prvním prohlédnutí produktů jsem vůbec netušila, co si s nimi mám počít. Těchto kartiček bych v dalších boxech klidně uvítala i více. Ikdyž další užitečné recepty najdeš na jejich facebookových stránkách nebo na blogu.

 

Zajíc v krabici WENDY - 1
(Foto: Jakub Deml)

 

A nyní už k samotným produktům, které v březnové krabici najdeš:

 

Garam masála

(cena: 24Kč / 31g)

 

Indická směs koření, která je označována jako královské koření. Garam masála je oteplující, co to má pro tělo za následek budou zajíci blíže probírat na jejich blogu. Používá se na masité i zeleninové pokrmy, luštěniny, ryby, grilování a rožnění masa. Výtečná je i s jogurtovou zálivkou.

 

Třtinová šťáva Panela Bio

(cena: 73Kč / 500g)

 

Panela není ani med, ani hnědý cukr, i když se jim v některých ohledech podobá. Je to sladká ztuhlá šťáva z cukrové třtiny - nerafinovaný cukr. Avšak na rozdíl od hnědého cukru má panela bohatší škálu chutí a vůní, obsahuje široké spektrum vitamínů, minerálů, bílkovin a glukózu.

 

Zajíc v krabici WENDY - 3
(Foto: Jakub Deml)

 

Fíkové čatní

(cena: 120Kč / 170g)

 

Lahodné čatní jantarové barvy a sladké chuti. Můžeš vychutnat jako například přílohu ke studeným masům, sýrům nebo ke grilovanému camembertu. Promíchat lze se sýrem Chévre nebo Lučinou. Můžeš také přidat do curry pokrmů. Vyzkoušet můžeš i na topinku s česnekem s plátkem slaniny nebo jen tak namazat na bramborové placky.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Zdravě jíme i v moderní době
Jablka pro bílé zuby, olej pro pevné nehty... 10 RAD pro krásu i zdraví
Olivový olej osmkrát pro zdraví

 

Matcha tea

(cena: Bio Matcha tea gastro 30x 2g sáček 320Kč)

 

Pouze elitní japonští farmáři znají know how na výrobu tohoto čaje. Výroba je bezpochyby jednou z nejnáročnějších metod produkce čajů na světě. Matcha je 100% zelený čaj, při jehož výrobě nedochází k fermentaci a nepřidávají se žádná barviva ani konzervační látky. Při přípravě matcha čaje mysli na to, že jedině ve studené kuchyni si zachová všechny své prospešné látky. Teplý nápoj by měl mít maximálně 60°C.

 

Hraška

(cena: 37Kč / 140g)

 

Unikátní český výrobek, který neobsahuje lepek, cholesterol, glutaman sodný, konzervanty ani barviva. Základní složkou směsi je hrách, mletý a zbavený slupky. Diabetici ocení, že má navíc nízký glykemický index. Možností využití hrašky je spousta, stačí se podívat do přiložených letáčků nebo na internet.

 

Smoothie z mandlového mléka s Matcha tea

 

Zajíc v krabici WENDY - 5
(Foto: Wendy vill Felton)

 

Já jsem si pro tebe připravila ukázku jednoho z přiložených receptů, a to Smoothie z mandlového mléka s Matcha tea. Pokud nevíš, jak udělat mandlové mléko (recepty jsou dostupné na internetu), použij mléko normální, dále 1 banán, 1/2 hrušky, 1 kiwi a Matcha tea. To všechno rozmixuj a můžeš servírovat. Dle chuti můžeš přidat skořici.

 

Zajíc v krabici WENDY - 4
(Foto: Wendy vill Felton)

 

Zajícům v krabici dávám palec nahoru. Všechny produkty, které dorazily, jsou zajímavé a určitě je všechny vyzkouším. Jediné, z čeho mám strach, je čatní, ale člověk má pořád zkoušet něco nového, ne? ;-) Největší radost mi ovšem udělal Matcha tea.

 

Pokud by sis chtěla Zajíce objednat, zde je odkaz: http://www.zajicivkrabici.cz//#chci-je-taky. Doporučuji především lidem, kteří rádi zkouší něco nového, už je nebaví řadové potraviny a chtějí experimentovat.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

zoey 10:25 31.03.2014
Dobrý den, ráda vařím a peču a proto jsem se rozhodla založit si blog o vaření a proto bych chtěla vědět váš názor a dostat se trochu do povědomí lidí. Děkuji za vaše názory a postřehy.

Nechci si tady dávat přimo reklamu a proto pokud budete chtít facebooková stranka meho blogu je : epic food time a přes ni se dostanete i na blog :) děkuju