Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tak tahle hubnoucí proměna se opravdu povedla! Sexy tělo místo pneumatiky a faldíků. Známe Moničin recept.

Z boubelky sexy kočka: Zbavila se 38 kil, omládla a zkrásněla

Slečna Monika
zdroj: izismile.com Slečna Monika
aktualizováno 20.11.2012, 07:20 | 20.11.2012, 00:00 | doma.cz/ina

Tak tahle hubnoucí proměna se opravdu povedla! Sexy tělo místo pneumatiky a faldíků. Známe Moničin recept.

Třiatřicetiletá Monika se před rokem rozhodla, že už své oplácané tělo nehodlá trpět. Namísto plastik a operací žaludku se rozhodla pro zdravější variantu – změnila jídelníček a začala ob den posilovat. „Nejdřív jsem myslela, že to nedokážu, že na to nebudu mít čas, energii, ani náladu, ale po tom, co se semnou rozešel přítel kvůli mladší a hubenější slečince, jsem si řekla dost. Nakoupila jsem si pár knížek o zdravé výživě a hubnutí a pustila se do díla,“ vzpomíná na své začátky, které prý vůbec nebyly jednoduché, mladá sekretářka Monika.

 

„Musela jsem svůj život obrátit vzhůru nahoru, ale myslím, že to za ten výsledek určitě stálo, říká dnes hrdě mladá žena, která si vybrala hubnutí pomocí dělené stravy. Tu držela přísně půlroku, zbývající měsíce pomalu polevovala ze svého dietního nasazení, ale o to více přibírala cvičení. „Nejdřív mi dělalo problém vůbec do posilovny dojít, ale po dvou týdnech, kdy jsem na sobě pozorovala první změny, jsem se na hodiny s trenérem i cvičení ve skupině začala těšit.“ I dnes Monika nedá dopustit na posilování s profesionálem, k tomu si oblíbila spinning, trampolínu a rychlý kick box.

 

Co byste měli vědět o hubnutí pomocí dělené stravy

 

Výhodou jídelníčku podle dělené stravy je konzumace velkého množství zeleniny – ta obsahuje hodně vlákniny, která naplní žaludek a dává tak pocit nasycení, ale přitom je nestravitelná a neznamená tak žádný energetický příjem. Dělená strava je také hodně pestrá, čímž ulehčí například vašemu zažívání.


ČTĚTE TAKÉ:

Speciální britská dieta: Zbavte se 40 kil za 4 měsíce!

Krabičková DIETA: Vlaďka začíná hubnout! Kontrolujte ji s námi

DIETA sexy padesátky: Tohle jí Sharon (skoro) každý den


Dělená strava funguje na základě roztřídění potravin do tří skupin podle složení a vlastnosti ph. První skupina se vymezuje jako sacharidová. Najdeme zde obiloviny, brambory, kapustu, vydatné, sladké ovoce – banány, datle, fíky. Bílkovinové potraviny jsou většinou živočišného původu. Mezi hlavní zástupce řadíme maso, mléčné výrobky, vejce, ale i exotické ovoce, jádroviny a peckoviny.

 

Slečna Monika
(Foto: izismile.com)


Celý trik je v tom, že by se tyto dvě skupiny neměly v žaludku potkat. Pak se stává, že místo toho, abyste energii získanou z jídla využily v následujících hodinách, tuto energii si vyžádá komplikované trávení. Paradoxně jste po jídle unavené a za chvíli se dostaví i pocit hladu.

Naštěstí existuje obsáhlá třetí "kamarádská“ skupina neutrálních potravin (tuky, klasické máslo, oleje, kysané výrobky, sýry, většina druhu zeleniny a salátů, houby, olivy, dokonce i syrové uzeniny - sušená šunka, i debrecínka), která se snese jak se sacharidovou skupinou, tak s jejími "protivníky“ – bílkovinami.

 

Objevte také lymfodrenáž proti celulitidě, nyní v 70% slevě!

Oddělením jídel ulehčíte žaludku i celému trávicímu traktu, načerpáte energii a budete výkonnější. Navíc harmonie potravin zaručí snížení hmotnosti na optimální a přirozenou váhu. "Důležité je, že organismus dostává pravidelně potřebné živiny po celý den,“ říká nutriční poradkyně Kristýna Galová.

Dodržovat byste měli minimálně tříhodinovou pauzu mezi jednotlivými jídly! Žaludek potřebuje čas dotrávit a chvilku si odpočinout. Není třeba si nic odříkávat, jen si zapamatovat, jaké potraviny se s čím "kamarádí“. Porce dle chuti jsou naprosto přirozenou záležitostí.
 

 
9 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

pavel 19:46 17.01.2013
Na druhou stranu spousta mužů miluje baculky se svými oblými tvary. Našel jsem třeba http://www.krasnebaculky.cz/ kde boubelky vyloženě oslavují :)
Karolína 19:48 12.12.2012
Nos a prsa se dají přeoperovat, ale že by jí z těch veselých škvírek udělali ty široké oči, to asi plastická chirurgie nedovede.Myslím,že je to podvrh.
tez 22:33 22.11.2012
Plastika, neplastika. Stejná baba nebo ne.

Mě obě podoby děsí. Co tak být něco mezi tím?
Ani obézní, ani umělá. ;)
Dežo 17:02 20.11.2012
Je to moje Eržika,vlevo jak brala davky,vpravo,rok po dávkach kter ji vzal Drabek!
klára 14:23 20.11.2012
neni to snad jedno duležité je že to dělala pro sebe a bud nekdo vuli a a hold nikdo ma kazdopadne jestly zhubla tak to je krasne kdyz se tak citi ona :);-)
dd 13:58 20.11.2012
Je to ta samá dívka na 100% ...podívejte se na celkovou stavbu její tváře. A hlavně ten nos, ten je uplně stejný, jak vlevo, tak vpravo! Takže ti chytří, co nevěří, at to nekomentujou ... Jinak, opravdu skvělý výkon, já bych tak pevnou vůli nejspíš neměla...
jarmila 13:28 20.11.2012
vubec neverimzejo to ta sama zenska oco jsou lepši štihlejši holky než baculky
Lucka 10:37 20.11.2012
Není to ta samá holka, ale pokud ano, je to spíš k pláči než k radosti.
Proč se jenom boubelaté holky, které zhubnou, fotí potom v tak lascivních pózách? To mají najednou potřebu své nové štíhlé tělo ukazovat nebo jim s ubytými kilogramy ubudou i mozkové buňky?
bára 10:25 20.11.2012
je to každá jiná holka jiný vlasy...................je to podvod
Palo 10:08 20.11.2012
Neřekl bych,že je to jedna a tatáž slečna. Mně iosobně se ale více líbí boubelka
1 2