Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Shodit po porodu nechtěná kila zejména z problematických míst se mnoha maminkám moc nedaří. Markéta z Prahy se proto rozhodla svěřit se do péče odborníků. Po půl roce má postavu lepší než dřív a o své hubnoucí triky se podělí i s vámi.

Za půl roku 18 kilo dole? Známe tajemství Markétina úspěchu

Hubnutí
zdroj: Profimedia Hubnutí
aktualizováno 07.12.2016, 15:01 | 07.12.2016, 13:27 | vem

Shodit po porodu nechtěná kila zejména z problematických míst se mnoha maminkám moc nedaří. Markéta z Prahy se proto rozhodla svěřit se do péče odborníků. Po půl roce má postavu lepší než dřív a o své hubnoucí triky se podělí i s vámi.

Od května, kdy jsem navštívila nutriční terapeutku poprvé, se moje váha snížila o 18 kilogramů. Bez podpory odborníků na stravu by se mi to určitě nepovedlo. Jídelníček, který mám doporučený od výživové poradkyně, je perfektní, nijak zásadně mě neomezuje. Necítím žádné omezení v chutích, a nadbytečné tuky z těla přitom zmizely.


Pokud potřebujete se svou váhou něco udělat, rozhodně odborné poradenství mohu doporučit. Já jsem zkusila poradkyni Věru Burešovou z Naturhouse. Stačí, abyste si našla nejbližší pobočku ve svém kraji (seznam najdete na naturhouse-cz.cz) a můžete začít třeba hned. U Naturhouse je největší výhodou, že samotné poradenství nic nestojí, platíte jen za doporučené produkty, se kterými jde hubnutí rychleji a pohodlněji.


Já jsem na pobočku v pražském Palladiu docházela poctivě každý týden. Docházet každý týden pro mě bylo časově náročné a přiznám se, že mě to někdy i dost štvalo. Ale jakmile jsem začala vidět výsledky, tak se z návštěv stala i vynikající motivace.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Hubnutí s nutriční poradkyní: Váha i krevní tlak šel dolů! ROZHOVOR

Je to vážně zdravé? Vyznejte se v etiketách potravin

Celozrnné vs. cereální aneb nejčastější omyly u potravin

 

Vždy mě poradkyně zvážila na speciální váze, změřila a připravila pro mě jídelníček na další dny. Díky tomu máte přehled nejen o tom, kolik vážíte, ale z čeho se vaše tělo skládá. Můžete tedy hlídat, že mizí doopravdy jen tuky, a neubývá vám potřebná voda nebo svalová hmota, bez které by se vám zpomaloval bazální metabolismus, což by bylo spíše kontraproduktivní.


Odbornice s vámi zkonzultuje váš dosavadní životní styl a jídelníček a odhalí zásadní chyby a nedostatky. Některé hříchy asi tušíte sama, smažená jídla a rychlá občerstvení si s zdravým životním stylem moc netykají. Stejně tak i alkohol není při redukci hmotnosti vhodný. Jaký vliv může mít na hubnutí pár sklenek vína, najdete ZDE.

 

Hubnutí
(Foto: Profimedia)


Pro úspěšné hubnutí je vhodné se řídit několika osvědčenými tipy, které jsem během toho půl roku vypozorovala a vím, že mi nejvíce pomohly.

 

Tady je 5 doporučení, které byste určitě měly dodržovat:

1. Věřte v sama sebe, že to dokážete!
2. Hodně pijte. Minimálně 2 litry vody denně.
3. Nevynechávejte snídaně a vždy po třech až čtyřech hodinách od snídaně si dejte ovocnou svačinu.
4. Jezte pomalu a dopřejte si na jídlo trochu klidu.
5. Denně si dejte alespoň půl kila zeleniny.


V dalších měsících mě čeká „udržovací fáze“ a pomalé přecházení z redukční diety na klasickou stravu. Postupně k obědu přidávám přílohy a trochu se mění i snídaně. Na konzultace teď chodím po čtrnácti dnech. Vždy si s sebou odnesu vlákninu, kterou jsem si oblíbila jako svačinu spolu s jogurtem. Také jsem si z doporučených produktů vybrala bylinný produkt, který mi pomáhá detoxikovat tělo a zbavit ho nadbytečné vody. Skvělé je, že tyto produkty na mě vážně fungují, a mimo jiné obsahují i vitamin C, což je v zimních měsících nenahraditelná podpora pro tělo.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře