Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Trápí vás oplácaný obličej a druhá brada? Je na čase to změnit! Zkuste nejlepší cviky, které vám s tím pomohou.

Zeštíhlete obličej a zbavte se dvojité brady! Nejlepší cviky

Zrcadlo
zdroj: Thinkstockphotos Zrcadlo
aktualizováno 06.08.2015, 12:27 | 05.08.2015, 17:34 | doma.cz/trm/ina

Trápí vás oplácaný obličej a druhá brada? Je na čase to změnit! Zkuste nejlepší cviky, které vám s tím pomohou.

Než se hrnou pod skalpel doktorům a utratit svoje úspory za plastiku, zkuste raději jednoduché, ale efektivní cviky, které umí čelit i tomuto specifickému problému.


Samozřejmě první pomoc najdete v kosmetických salonech, drogeriích i kadeřnictví! Maskovat tento nedostatek se totiž dá volbou účesu, líčení i oblékání. Dokonce i nejrůznější krémy slibují výsledky, ovšem nejlepší je se spoléhat sama na sebe.


Než začnete řešit opuchlý obličej a krk, zamyslete se nad možnými příčinami:

 

- Nechejte si zkontrolovat štítnou žlázu. Její nesprávné fungování má za následek mimo jiné oteklý obličej.

- Obezita obličeje může být také projevem cukrovky, hormonální poruchy či nějakého kardiovaskulárního onemocnění, určitě stojí za to, prokonzultovat to s lékařem.

- Dostatečně pijte. Při nedostatečném pitném režimu má tělo tendenci v sobě zadržovat vodu, takže pak otéká.

- Pozor na některé léky, které způsobují zadržování vody v těle, a tedy i nateklost obličeje. Čtěte pozorně příbalové letáky.


Cviky na dvojitou bradu:


Oblast krku je trochu nevděčná, výsledky se nedostaví rozhodně hned. Cviky ale nejsou nijak náročné, můžete je dělat třeba v dopravním prostředku, při sledování filmu nebo během surfování na internetu. Cvičením se zbavíte nejen usazeného tuku, ale i povolené kůže, která také nevypadá příliš esteticky.

 

Chytré potraviny, které hubnou za vás

 

 

• Tlačte prsty jedné ruky zespodu proti podbradku. Snažte se proti jejich tlaku rozevřít ústa.

 

• Protáhněte si svaly na krku tím, že hlavu zakloníš, co nejvíc to půjde. Hlídejte si ale, abyste u toho nerozevírala ústa. V záklonu vydržte asi deset vteřin, pak se pomalu – aby se vám nezamotala hlava – vraťte. Cvik zopakujte ještě dvakrát.


ČTĚTE TAKÉ:

Eva Decastelo zhubla 17 kilo! Víme jak

Čisticí kúra, se kterou příjemně zhubnete 4 kila za týden!

Kulatý zadeček k zulíbání! NEJLEPŠÍ triky!


 

• Do třetice všeho dobrého cvik v záklonu. Nemusíte hlavu zaklánět tolik, jako v předchozích cvicích. Když budete mít hlavu zakloněnou, našpulte rty jakoby do polibku. Pak si představte, že se nad vámi naklání váš drahý, ale vy na něj nedosáhnete a musíte se povytáhnout a rty k němu víc našpulit. Přesně takhle rozdejte nad sebe alespoň deset polibků.

 

• Opři si lokty o stůl a obě ruce sevřete v pěst. Podepřete si jimi bradu. Pusu držte zavřenou, jazyk opřete o horní patro a jakoby se ho snažte do patra zatlačit. Tím rozpohybujete i svalstvo na krku. Vydržte deset vteřin, pak povolte a cvik pětkrát zopakujte.

 

Cviky na štíhlejší tváře:

 

* Široký úsměv. To je sympatické a zároveň účinné cvičení. Snažte se usmát co nejširším úsměvem a pak tváře povolit. Opakujte to alespoň dvě minuty každý den. Procvičujete při tom tváře i nevzhledný podbradek.

* Až budete někde sama, vyplázněte jazyk a křič AAAAA z plných plic, dokud vydržíte s dechem. Tím zpevníte svalstvo celého obličeje.

* Zeširoka vyslovujte rychle za sebou písmeno E. Koutky úst roztahujte co nejvíc od sebe. Tím zpevňujete bradu a tváře.
 

 
14 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

to olesja 07:40 16.03.2015
... tak to je každá rada drahá, 3x tak dlouho cvičit méně papkat
renáta 15:00 29.10.2014
já jsem nedávno objevila skvělou masku na podbradek. Je tu napuštěná buničina, která se napne za uši, vypadá to legračně, ale tak po druhé aplikaci je účinnek patrný . Jsou k sehnání pod značkou Skinlite a jmenuje se to V maska.
cvičení a výživa 20:29 31.10.2011
Výživa, energetické a izotonické nápoje pro podporu energie, jsou ideální pro sportovce. www.vyzivaprosport.cz/bezobtizi
olesja 12:42 30.10.2011
A co mám dělat v případě, že mám brady tři?