Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Patrícia Janečková ohromila v Talentmanii diváky v Česku i na Slovensku. Už v létě však vystupovala s vítězem Česko Slovenské SuperStar Martinem Chodúrem.

TALENTMANIA: Křehká Patrícia Janečková uhranula Chodúra!

Vložit video na:

aktualizováno 09.11.2010, 11:19 | 08.11.2010, 22:00 | tn.cz / muf

Patrícia Janečková ohromila v Talentmanii diváky v Česku i na Slovensku. Už v létě však vystupovala s vítězem Česko Slovenské SuperStar Martinem Chodúrem.

V Talentmanii zatím všechny své soupeře rozdílem třídy převálcovala. Výhru v kapse zatím nemá, zato úspěšné vystoupení s Martinem Chodúrem ano.

ČTĚTE TAKÉ:

Talentmania: Masakr! Okrajové žánry dominují

V červnu s ním totiž ve Zlíně zpívala duet ze slavného muzikálu Fantom opery. Kšeft jí dohodil její otec. Informoval o tom server cas.sk.

Video z jejich vystoupení najdete pod titulkem článku.

Jak se tito dva famózní zpěváci dali dohromady? Třináctiletá Patrícia kdysi projevila přání, že by si ráda s vítězem Česko Slovenské SuperStar zazpívala. Otec neváhal a zavolal jeho manažerovi. Slovo dalo slovo a dvojice si spolu vystoupila na koncertu ve Zlíně.

PODÍVEJTE SE:

Vystoupení Patrície ve finále Talentmanie

Otec Patrícii moc potěšil. "Byla nadšená, splnil se jí její sen," prozradil pan Janeček. Chodúrův manažer byl také spoluprácí nadšený. "Patrícia je extrémně talentovaná a i Martin byl příjemně překvapený jejím talentem," netajil spokojenost manažer Matej Drlička, který s Patrícií plánuje další spolupráci. 

Zpěv Patrície zaujal také jednu z předních českých operních zpěvaček Andreu Kalivodovou. "Držím jí pěsti," řekla v rozhovoru pro tn.cz.

POSLECHNĚTE SI:

Rozhovor s Andreou Kalivodovou o Patrícii Janečkové

 

Operní pěvkyně také Patrícii poradila, aby si dala pozor, s kým prožije první lásku. "Nejen v operním zpěvu je důležité mít kolem sebe lidi, které vám budou pevnou oporou," doporučila Kalivodová.

 
34 hlasů
Vaše hodnocení