Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Také toužíte po lásce? Nikdy není pozdě najít toho pravého, a to v jakémkoliv věku.

Toto je reklamní sdělení. Redakce Doma.cz neovlivňuje jeho obsah.

Najděte toho pravého a užijte si dokonalé chvíle zamilovanosti

Tipy
zdroj: shutterstock.com Tipy
aktualizováno 08.02.2016, 15:43 | 18.02.2016, 15:36 | Komerční článek
Reklamní sdělení

Také toužíte po lásce? Nikdy není pozdě najít toho pravého, a to v jakémkoliv věku.

Ať už jste mladá dívka, nebo zkušená žena, jistě i ve vás je skryta romantička, která miluje krásné citáty o lásce. Pokud je to skutečně tak, a pouze nemáte nikoho, kdo by vám je četl, podívejte se s námi na několik možností, jak najít toho pravého. Stejně tak se podíváme i na několik možností, jak zkvalitnit a okořenit váš vztah, aby vaše prvotní zamilovanost trvala skutečně dlouhé měsíce, ale třeba i dlouhé roky.

Online seznamka? Proč ne!

Možná si pamatujete na doby, kde se veškerými klasickými, ale i online seznamkami tolik opovrhovalo. Uvědomte si však, že doba se neustále vyvíjí a ne každý má možnosti, jak poznat toho pravého třeba:

• V barech či na diskotékách
• Na kulturních událostech
• Při sportovních aktivitách

Na seznamkách dnes není nic špatného. Naopak jsou moderní cestou, jak toho správného najít jednoduše a pohodlně. A je jedno, zda hledáte spíše milostné seznámení, nebo vážnou známost. Díky jednotlivým kategoriím současných seznamek budete oba vědět, do čeho jdete a jaký vztah vlastně žádáte. Mnoho seznamek je zaměřeno kromě vážného a nezávazného seznámení třeba také na přátelský vztah, nebo na vztah, který může být postaven na společných zálibách, jako je sport nebo cestování. Ani při tom nemusíte být nutně sama, když najdete vhodný protějšek.

Našla jste toho pravého? Zpestřete svůj intimní život

Povedlo se a našla jste vysněného muže, se kterým aktuálně trávíte každou volnou chvíli? Dobu zamilovanosti výrazně podpoříte tím, že váš vztah nenecháte zevšednit. A to jak v běžné oblasti, tak i v oblasti vašich intimních radovánek. Nejenom, že byste si měli dát vzájemně najevo, co se vám líbí, nebo co byste rádi vyzkoušeli. V poslední době jsou velmi trendy i erotické hračky pro partnery. Ty dokážou postelové hrátky nejenom zajímavě okořenit, ale dát jim zcela nový rozměr. Pokud nemáte ráda v posteli nudu, je to ideální příležitost jak potěšit sebe, ale i svého partnera. Možností je mnoho, stačí si jenom vybrat. A pokud se stydíte nakupovat v běžném obchodě, zkuste ten internetový – je diskrétnější.

Nákupy? Na ty raději sama

I ženy dělají chyby a jednou z nich je ta, že se snaží brát svého muže na celodenní nákupy. Ať už se váš partner tváří jakkoliv, rozhodně ho ve skrytu duše daná aktivita nebaví. A my se nedivíme, jelikož muži zkrátka mají jiné zájmy. Nechte ho, ať se i on věnuje svým koníčkům a sejděte se až po nich. A pokud je tím vaším právě nakupování, můžete z něho přinést něco, co vašeho partnera skutečně rozpálí. Kromě klasických kousků, ve kterých se zase až tak dobře nevyzná, zkuste třeba průhledné dámské body. Stačí jednoduchá otázka, zda si chce prohlédnout, co jste si koupila. A pokud odpoví, že ano, bude zaručeně nadšen. A kdo ví, možná takové kousky oblečení bude chtít chodit nakupovat s vámi.

Užívejte si jeden druhého – třeba na dovolených

Trávit čas jeden s druhým je určitě správnou cestou, jak dobu zamilovanosti prodloužit. I zde však platí, že by vám daný čas neměl zevšednět. Ideální je proto plánovat různé večeře, ale i výlety, nebo dovolené. Na ty dnes můžete vyrazit kdykoliv, doslova během pár minut. Pokud chcete zažít zajímavé dobrodružství, kupte si letenky Czech Airlines, vyrazte na letiště a za pár hodin již můžete odlétat vstříc zajímavému pobytu, nebo poznávacímu zájezdu. A jaká místa jsou pro zamilované páry nejlepší? Nic nezkazíte, pokud vsadíte na osvědčenou klasiku, jako je:

• Paříž
• Barcelona
• Řím nebo Benátky

A máte-li snad obavy nad cenami letenek, můžete je hodit za hlavu. Díky vysoké konkurenci dnes není problém koupit si do evropských metropolí letenku, která je svou cenou srovnatelná třeba s trasou vlakem či autobusem, napříč naší republikou.
 

 
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře