Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Většina lidí považuje podzim za nejprotivnější část roku. Pokud už sami propadáte panice a pomaloučku cítíte, že se na vás dobývá podzimní deprese, pak se ihned podívejte na těchto dvacet důkazů. Zaručeně vás přesvědčí o tom, že i podzim má své ko...

20 důkazů, díky kterým si uvědomíte, že je PODZIM NEJKRÁSNĚJŠÍ ROČNÍ OBDOBÍ

Podzim - 11
zdroj: Instagram Podzim - 11
aktualizováno 14.10.2017, 00:06 | 14.10.2017, 00:06 | doma.cz

Většina lidí považuje podzim za nejprotivnější část roku. Pokud už sami propadáte panice a pomaloučku cítíte, že se na vás dobývá podzimní deprese, pak se ihned podívejte na těchto dvacet důkazů. Zaručeně vás přesvědčí o tom, že i podzim má své kouzlo.

Na jaru milujeme vůni rozkvetlých květin, na létě pronikavé sluneční paprsky, které nám dodávají sílu a energii. Je jasné, že s podzimem se dny krátí, a tak máme občas absťák po dlouhých a prosluněných dnech. To ale neznamená, že bychom měli zalézt do kouta a nechat sebou zmítat podzimní depresi.

 

Podzim - 13
(Foto: Instagram)


Možná vám pomůže, když se podíváte na těchto dvacet podzimních obrázků, na kterých uvidíte, že i podzim je úžasné roční období plné pozitivních barev a úžasných hrátek přírody. Pořiďte si huňatý svetr, dlouhou a měkkou šálu a zajděte si do nejbližší kavárny na dýňový koláč s pumpkin spice latte. Garantujeme vám, že si vás tohle roční období naprosto získá.

 

Podzim - 17
(Foto: Instagram)

 

Podzim - 16
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Co jíst na podzim, abyste nepřibrali a přitom se zahřáli
Co jíst CELÝ PODZIM pro lepší imunitu?
Podzim ve znamení dominantních DOPLŇKŮ? Víme, jaké boty, kabelky a šperky vám nesmí chybět v šatníku!

 

Podzim - 15
(Foto: Instagram)

 

Další hřejivé podzimní fotky naleznete v naší galerii. 

 

Fotogalerie

1 / 19 Otevřít fotogalerii

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře