Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Rády cestujete a objevujete nová místa, která mají příběh a vypadají jako z pohlednice? Pak tyto restaurace musíte vidět alespoň na fotografii!

5 dechberoucích restaurací, o kterých se vám ani nesnilo. Je libo povečeřet v korunách stromů nebo třeba v hlubinách oceánu?

Ithaa
zdroj: Instagram Ithaa
aktualizováno 06.01.2019, 00:13 | 06.01.2019, 00:13 | Tereza Majzlíková

Rády cestujete a objevujete nová místa, která mají příběh a vypadají jako z pohlednice? Pak tyto restaurace musíte vidět alespoň na fotografii!

Skoro každý občas rád zajde do restaurace a dopřeje si dobré jídlo a odpočinek od vaření. Tato místa ovšem nabízí mnohem víc, než jen kulinářský zážítek!

 

1. Le Panoramic, Chamonix, Francie

 

Tento výhled vám nedá spát. Obdivovatelé krás přírody a hor budou v sedmém nebi. Restaurace se těší velké popularitě a cestovatelé z celého světa hojně sdílí nádherné fotografie z tohoto jedinečného místa.

 

Le Panoramic
(Foto: Instagram)

@worldwidefoodstyle

 

2. Ithaa, ostrov Rangali, Maledivy

 

Milujete potápění a sledování podmořského života? Pak vás tato restaurace nadchne! Nachází se pět metrů pod vodou a dopřeje vám opravdu jedinečnou podívanou.

 

Ithaa
(Foto: Instagram)

@voyagefox_

 

3. La Grotta Palazzese, Polignano a Mare, Itálie

 

Tak tohle je opravdová romantika! Jih Itálie, příjemná muzika, výborné jídlo, šumění moře, svíčky a majestátní výhled ze svislé skály. Takové místo stojí za hřích!

 

La Grotta
(Foto: Instagram)

@destinationvault

 

4. Treetop dining, Koh Kood, Thajsko

 

Místo, které nápadně připomíná ptačí hnízdo, svým návštěvníkům nabízí úchvatný výhled na místní krajinu, soukromí, ticho, trochu adrenalinu a oblíbené thajské speciality. Lákalo by vás to?

 

Treetop dining
(Foto: Instagram)

@vrrizort

 

5. Asiate, New York, USA

 

Tato restaurace je unikátní svým dechberoucím výhledem na mrakodrapy a Central Park. Nejedná se sice o nejlevnější záležitost, ale proč si jednou za čas nedopřát trochu luxusu, co myslíte?

 

Asiate
(Foto: Instagram)

@tishapinto

 

A jaké místo uchvátilo vás? Dejte nám vědět do komentářů!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře